Saaremaa neiu ihkab unistuste printsessiks (6)

Saaremaa neiu ihkab unistuste printsessiks

 

Kaija Mägi (21) on üks väljavalitutest, kes hakkab osalema kevadel TV3 kanalil alustavas tõsielusarjas “Unistuste printsess”.

Kokku püüdis saatesse pääseda 200 erinevas vanuses naist. Väljavalitud naiste arvu tootja ei avalikusta.
Tallinnas tudengielu elava Kaija sõnul ei peibutanud teda saatesse mitte võimalus leida rikas mees, vaid pigem suur uudishimu ja võimalus huvitavaks kogemuseks.

“Olen juba selline, kellele meeldib katsetada uusi asju ja kogeda midagi sellist, mida tavaline inimene võib-olla ei koge või mida ta terve oma elu on igatsenud kogeda,” põhjendas saarlanna saatesse minekut Oma Saarele.
Telekanali avalike suhete juht Annely Adermann kinnitas, et saatesse pürgijate seas oli veel teisigi saarlasi, kuid sarja kontekstis võib Kaijast rääkida kui ainsast saarlasest.

Sari “Unistuste printsess” jõuab TV3 ekraanile kevadel. Sarja sisuks on rikka välismaa mehe unistuste printsessi otsingud Eestis.
“Unistuste printsess” ei ole tootjate sõnul formaatsari, vaid on välja töötatud Eestis. Oma siinset unistuste printsessi hakkab väidetavalt otsima 31-aastane Monacos elav mees, kes töötab erapanganduses, on suure kollektsiooni omanik ning omab kinnisvara Monacos, Tallinnas, Itaalias.

Vaatamata sellele, et salapärane härrasmees otsib endale unistuste printsessi, ei avalikustata, millega saade lõpeb. “Mitte ükski telesaade, ükskõik kui hästi see on tehtud, ei saa garanteerida suhet, ammugi siis abiellumist,” ütles saate toimetaja Raimo Kummer.

Meedias on väidetud, et lõpuks saab väljavalitud neiu siiski auhinna, kuid seda teemat Kummer Oma Saarele kommenteerida ei soovinud.

Print Friendly, PDF & Email