Topsile pinksitulemusi mitmelt rindelt

Läinud laupäeval toimus Kuressaare lauatenniseklubi Tops uusaastaturniir meeste üksik- ja paarismängus.

Üksikmänguturniir kulges 9 osavõtja vahel algusest peale väga tasavägiselt ning võitja selgus alles viimases voorus.

Teatud üllatusena võitis LTK Tops XI uusaastaturniiri Kaljo Väljakivi (LTK Tops), kes esikohamängus alistas tulemusega 3 : 1 Rainer Sooni (LTK Tops).

Nii nurjas Kaljo seekord Raineri võimaluse uusaastaturniiri rändkarikas jäädavalt endale võita.

Selleks on vaja uusaastaturniir võita kolmel korral. Raineril on see õnnestunud kahel korral, lisaks temale on võidurõõmu maitsnud ka Veljo Väljakivi ja Heini Tilts (mõlemad LTK Tops).

Hästi mängis ka Heiki Sullakatko (LTK Tops), kes ainsana suutis esiduole väärilist vastupanu osutada. Veel esikolmiku tulemusi: Soon – Sullakatko 3 : 2, Väljakivi – Sullakatko 3 : 2.

Paarismänguturniiri esikolmik nägi välja nii: 1. Rainer Soon – Aare Lehtsi (mõlemad LTK Tops); 2. Sven Issajev (SK Anto) – Heiki Sullakatko (LTK Tops); 3. Gunnar Usin – Tarmo Aav (mõlemad LTK Tops).

Pühapäeval, 25. jaanuaril käis Kuressaare lauatenniseklubi Tops kolmeliikmeline esindus Paikusel, et osaleda Pärnu LTK Vint-90 korraldatud Pärnu karikasarja XXX hooaja neljandal etapil.

Hooaja parima tulemuse sai Heiki Sullakatko (33.), Siisike Lehtsi oli 51. ning läbi aegade parima tulemuse (37.) sai just käimasoleval hooajal oma elu vormi saavutanud Tiia Müürisepp, kes kohamängus suutis alistada Ants Saare (SK Anto).

Print Friendly, PDF & Email