Swedbanki sajatuhandenda seeniorkaardi sai Maie Tarkin

Swedbanki sajatuhandenda seeniorkaardi sai Maie Tarkin

ÕNN TULI MAIE ÕUELE: Kotlandi küla Suurekaju talu perenaine Maie Tarkin rõõmustas Swedbanki 100 000-nda seeniorkaardiga kaasas käivate soodustuste ja kontole kantud 10 000 krooni üle.

Eile ennelõunal andis Swedbanki Kuressaare kontori juhataja Ave Reimaa-Lepik pidulikult üle panga 100 000-nda seeniorkaardi Kotlandi küla elanikule Maie Tarkinile (71).

Ümmarguse numbriga kaardile lisandus pangalt kingikott ja mälestusplaat. Pank kandis tema kontole ka 10 000 krooni.

Seeniorpaketiga tuli Swedbank turule 2006. aasta märtsis. Seeniorkaardi võib endale soetada kuuekümneseks saanud inimene. Selle kaardi omanikud saavad mitmest Saaremaa firmast soodustusi.

Pangakontori juht nimetas apteeke, Eesti Optika ja Säästuoptika kauplusi, Espaki poodi, AS-i Münt, Suurtüki kinga- ja nahaäri, Taluapteegi loomakliinikut ja ajalehte Oma Saar (tellimine 10% soodsam).
Kuressaare kontori juhataja tundis erilist uhkust selle üle, et tal oli võimalus 100 000. kaart üle anda ühele töökale saare maanaisele. Seeniorkaardi lasi Maie Tarkin vormistada mullu novembri lõpus.

Pahapilli külas sündinud, Kõrkkülas elanud ja mitukümmend aastat Kotlandi küla elanik olnud Maie Tarkin oli meeldivalt üllatunud, öeldes, et sellist asja ei osanud ta unes ka ette näha.

“Kui mulle esmaspäeval helistati, et olen võitnud, siis mõtlesin, et huvitav, see ei saa võimalik olla, ma ei ole ju mitte mingisugust mängu mänginud. … Raha läheb ikka vaja. Haigused kimbutavad. Rohud on ju kallid. Ja selle kaardiga on üsna palju soodustusi, mõnes kohas küll ainult 5%, aga seegi aitab kokku hoida,” arutles Maie Tarkin.

Mida õnnelik võitja pangakontole ootamatult laekunud summaga teha kavatseb, ei osanud Maie Tarkin eile veel täpselt öelda.
“Võib-olla kulub see mõne ravituusiku jaoks ära. Seda on mulle vahest kõige rohkem tarvis,” arvas Tarkin.

Print Friendly, PDF & Email