SÜG-i kampaania on vilja kandnud

Saaremaa ühisgümnaasiumi 2007. aasta detsembris algatatud heategevuskampaania “Kuiva jalaga kooli” on andnud kolm reaalset tulemust.

Ühisgümnaasiumi finantsjuhi Marika Pärteli sõnul on kooliõue kordategemiseks ehk kampaania põhieesmärgi täitmiseks kogunenud ligi 41 000 krooni ning pool sellest summast on laekunud vilistlaste annetustena.

“Teine pool on tulnud lapsevanematelt ja õpilastelt ning see õpilaste annetatud summa moodustub kooli õpilasesinduse poolt 2007. aasta lõpus korraldatud jõululaada tulust ja klasside kingitustest koolile 90. juubelisünnipäevaks,” selgitas Pärtel.

Kampaania teine tulem on kooli teenelise vilistlase Tõnis Paltsi käivitatud eraldi annetuste kogumise fond, mille põhiliseks eesmärgiks on õpilastele ja õpetajatele stipendiumide ja preemiate maksmine. Sellesse fondi on kogunenud ligi 240 000 krooni.

Kolmandaks tulemuseks saab Pärteli sõnul pidada sellise rahakogumisviisi idee koolisisesest levikut ja teostust. Idee konkreetne väljendus on 2008. aasta jõululaada korraldamisega teenitud ca 8500 krooni koolile uue digitaalklaveri ostmiseks.

Annetusi saab teha kampaania jaoks avatud arvelduskontole nr 333401650001 Sampo pangas. Konto omanik on SÜG Sihtasutus. Oodatud on annetused lapsevanemailt, vilistlastelt, klassidelt, lendudelt või lihtsalt kooli sõpradelt.

Print Friendly, PDF & Email