Olukord Eesti liikluses üha paraneb

Kui möödunud aastal oli Eestis liikluses hukkunute arv viimase poole sajandi väikseim, siis ka uus aasta on alanud hästi ning raskeid õnnetusi on olnud mullusest veelgi vähem.

Tänavu on politsei kahe nädalaga registreerinud 41 inimvigastustega liiklusõnnetust ehk 37 võrra vähem kui mullu samal ajal.
Liiklusõnnetustes on tänavu viga saanud 46 inimest ehk eelmise aasta sama ajaga võrreldes 57 võrra vähem.

Ka avariides hukkunuid on uue aasta alguses mullusega võrreldes vähem olnud: tänavu on liikluses elu kaotanud neli inimest, mullu samal ajal oli aga liiklussurmasid üheksa.
Politseiameti liiklusjärelevalve ja korrakaitseosakonna politseidirektori Tarmo Miilitsa sõnul olukord liikluses üha paraneb.

“Kahel viimasel päeval ei ole toimunud ühtegi inimkannatanuga liiklusõnnetust ja kokku on jaanuaris olnud neli päeva, kui raskeid õnnetusi pole olnud,” ütles Miilits.
Ta avaldas lootust, et politsei liiklusalane ennetustöö on inimeste hoiakuid muutnud ja nii mõnegi kihutaja mõtlema pannud. “Aga eks seda näitavad lähikuud,” lisas ta.

Politsei tänab kõiki liiklejaid ja loodab, et juhid hoiavad ka edaspidi liikluses rahulikku meelt ja näitavad üles hoolivust teiste kaasliiklejate suhtes.

Print Friendly, PDF & Email