Pädaste mõis valiti maailma 20 parema hotelli hulka (1)

Muhu saarel asuv Pädaste mõis tunnistati maineka Andrew Harper’s Hideaway Report 2009 raames 20 parema hotelli hulka kuuluvaks, kirjutab Postimees Online.

Baltikumist ja Skandinaaviast pälvis koos Pädastega tunnustuse veel vaid Kopenhaagenis asuv hotell Nimb, teatas Pädaste mõis.
“See on kahtlemata meile suureks auks, et oleme välja valitud koos prestiižsete hotellidega nagu Ca’ Sagredo Veneetsias, The Four Seasons Firenzes või Hermitage Bay Antigua saarel,” ütles Pädaste mõisa kaasomanik Martin Breuer.

Pädaste mõis on Muhu saare lõunakaldal asuv maaliline mõisakompleks, mis paistab silma innovatiivse Eesti köögi, naturaalsete spaahoolitsuste ning puutumata loodusega.

Andrew Harper’s Hideaway Report on teadlikku valikut otsivale, nõudlikule ja kogemusterikka maitsega reisijale suunatud igakuine sõltumatu väljaanne.
Juba 30 aastat inkognito reisivat ning erapooletuse tagamiseks alati ka teenuse eest tasuvat Andrew Harperit ning tema meeskonda loetakse ülemaailmselt luksusreiside asjatundjaks ja usaldusväärseks autoriteediks.

Igal aastal meenutavad Andrew Harper ja tema meeskond viimase 12 kuu reisikogemusi ning sõeluvad kogetu põhjal välja parimad pärlid, mida tunnustatakse aastaauhinnaga.

“Aastaauhinna saajate hulka kuuluvad hotellid on pigem väikesed ja isikupärased, pakkudes ainulaadset lõõgastusvõimalust ning paistavad silma personaalse ning hooliva teenindusega,” ütleb Andrew Harper.

Print Friendly, PDF & Email