Reisi Egiptusse võitis Kaja Laus (7)

Reisi Egiptusse võitis Kaja Laus

ÕNNELIK VÕITJA: Kaja Laus arvab, et hakkab juhtunut alles siis uskuma, kui kunagi reisipilte vaatab.

Eile andis Oma Saare peatoimetaja Tiina Luks Kuressaares elavale pereemale Kaja Lausile üle lehe tellimiskampaania auhinna – sümboolse tšeki reisiks Egiptusesse.

“See oli minu jaoks suur üllatus, sest erilist loosiõnne pole mul varem olnud,” ütles Kaja Laus, kes tellis lehe otsekorraldusega ning oli kampaania auhinnast küll kuulnud, kuid määravaks see tellimuse vormistamisel ei saanud. “Otsustasin lihtsalt lehte vahetada, parema kasuks,” rääkis Kaja.

Esmaspäeval Kadi raadios toimunud loosimist kuulas ta täiesti juhuslikult. “Kuulasin raadiot nii möödaminnes, räägiti mingist loosimisest, aga ega ma arvanud, et see mind puudutab. Mõtlesin veel, et huvitav, mis asja nad nüüd loosivad.

Kui aga telefonis Tõnis Kipperi häält kuulsin, hakkas midagi koitma – et jah, ma ju tõesti tellisin Oma Saare,” meenutas Kaja. “Kujutan ette, et hakkan juhtunut alles siis uskuma, kui kunagi reisipilte vaatan,” lisas ta.

Reisikaaslast ei olnud Kaja eilseks veel välja valinud, sest kõigepealt tuleb tal lahendada küsimus, kelle hoolde jätta viieaastane puudega laps. “See polegi kõige lihtsam probleem,” märkis naine, lootes, et suudab ikka mingi lahenduse leida. “Eks ma viimased viis ja pool aastat olengi tema päralt olnud kakskümmend neli tundi ööpäevas,” rääkis Kaja.

Reisi, mis loositi välja vähemalt pooleks aastaks Oma Saare tellinud inimeste vahel, pani välja reisifirma Wris ning selle maksumus on 16 000 krooni.

Print Friendly, PDF & Email