Minijalgpallis vahetus liider

Maakonna minijalgpalli eelviimase etapi võitis FSC Tuule, kes finaalis suutis pärast 0 : 0 lõppenud normaalaega penaltitega alistada senise liidri FC Kose. Tuule meeskond asus võistlusi enne viimast etappi ka juhtima, kuid meistrivõistluste võitja selgitamine jääb viimase etapi otsustada.

Uus liider pidi turniiri võitmiseks alistama veerandfinaalis Orissaare 1 : 0 (Janek Meet) ning poolfinaalis suudeti võita Lümanda meeskonda samuti Janek Meeti löödud väravast.

Teine finalist FC Kose alistas veerandfinaalis Oraaklid 1 : 0, võiduvärava autoriks oli Lauri Mihkelson. Poolfinaalis suudeti samuti 1 : 0 tulemusega võita Salme meeskonda.

Etapi kolmanda-neljanda koha kohtumises käis Salme jõud Lümandast üle koguni 5 : 0.
Viiendaks jäi kolmandal etapil Salme Duubel, kes võitis Futsal Unioni. Seitsmenda koha kohtumises võitsid Oraaklid Orissaare ning üheksanda koha teenis Smuul, kes omakorda alistas Powerpuffi.

Enne viimast etappi juhib meistrivõistlusi FSC Tuule 63 punktiga. Talle järgneb FC Kose 60 punktiga. FC Salme on kolmas 54 punktiga. Juba suurema punktivahega järgnevad Salme Duubel, FC Lümanda, Oraaklid, Orissaare, Futsal Union, Smuul, Powerpuff ja Pallopoikat.

Meistrivõistluste viimane osavõistlus mängitakse 24.–25. jaanuaril Kuressaare spordikeskuses.