Nael: Kas sinu horoskoop täitus? (1)

Nael: Kas sinu horoskoop täitus?

 

Suured pühad on möödas ja aeg oma liigsöömisest- ja puhkamisest (loe: pidutsemisest) väsinud keha jälle kokku korjata ja asuda tegude juurde.
Kui tavaliselt ennustatakse horoskoopi ette, siis Naela toimetus tahtis lugejaid testida hiljem, et saada teada, kas tähtede poolt määratu tõeks osutus.

Allpool toome ära meie kätte sattunud jõuluhoroskoobi, kust igaüks saab vaadata millisena nähti tema jõule ja tunda siis rõõmu selle üle et ka nii läks või siis hoopistükkis selle üle, et ei läinud.

Jäär: Ärkad üles A-kategooria pohmelliga, kuid ole ettevaatlik, sest su sõber Sõnn on kõikidele õlledele põhjad peale teinud ja nii võib peavalu ning iiveldus kesta mitmeid tunde.

Sõnn: Jõuluajal õnnestub sul leida mõned vabad pudelid õlut – joo need ära, siis ei tule peavalu. Kuid vaata ette, et sa koju minnes Kaksikute poole pead parandama ei lähe, sest Jäär on ka seal ja ta on päris pahane, et sa ta peaparandusõlled nahka panid.

Kaksikud: Jõuludeajal läheb pidu täie hooga edasi, suure tõenäosusega toimub külla saabunud külaliste – Jäära ja Sõnni – vahel kõva sõnavahetus. Lepituse toob olukorda Vähk, kellel alati pudel hõlma all.

Vähk: Hommikul üles ärgates leiad sa enda eest tühjaks tehtud korteri, kuid ära heida meelt, mine Kaksikute juurde, neil on vinget kodutehnikat, sularaha ja muid väärisesemeid. Jooda korteris viibijad külakostiks toodud viinast purju ja lao kott asju täis.

Lõvi: Kuna suur osa Lõvidest töötab jõustruktuurides, siis tasuks hoida silma peal kõikidel Vähkidel. Võib juhtuda, et just nendel päevadel teevad nad oma esimesed kukesammud kuritegelikus maailmas.

Neitsi: Suure tõenäosusega sa peale jõuluaega enam Neitsi pole.

Kaalud: Ausalt öeldes, ei oskagi seletada, kuidas sa oma naisele selle asja selgeks teed, mis sa Neitsiga tegid.

Skorpion: Skorpionid tõmbavad omasuguseid ligi. Võib juhtuda, et sinu naaber, kes töötab Skorpioni turvafirmas, tuleb sulle valju muusika tõttu malakat andma.

Ambur: Mine jõuluajal Skorpionile külla, keera makk põhja ja peida maki pult ära, siis saab nalja.

Kaljukits: Teie jaoks jõuluaega ei eksisteeri, sest ärkate üles alles kolmandal jaanuaril.

Veevalaja: Olge ettevaatlik oma akvaariumiga, võib juhtuda, et koperdate sellele otsa… Samas isegi tasub koperdada, sest killud toovad ju õnne.

Kalad: Arvatavasti jääte kuivale, sest vaata, mida tegi Veevalaja.

Print Friendly, PDF & Email