Võrkpallikarika võttis Javicar (1)

Võrkpallikarika võttis Javicar

EI SAANUD VASTU: Aspasia blokk oli Javicari rünnakute vastu võimetu. Pildil lööb Mart Tarkin (5).

Pühapäeval lõpusirgele jõudnud maakonna võrkpalli karikavõistluste finaalist väljus võitjana Javicari meeskond, alistades Aspasia/Almerent meeskonna 3 : 0 (21, 26, 22).

Vaatamata Javicari võidutulemusele ei tulnud võit sugugi lihtsalt. Teise matšpalliga võidu võtnud Javicar pidi nii mõnigi kord olema tagaajaja rollis, kuid geimilõpud suudeti siiski oma kasuks pöörata.

Esimeses geimis jätkus Aspasial jaksu kuni seisuni 20 : 20, kuid siis võttis Javicar oma ja lõpetas geimi seisuga 25 : 21. Kui teises geimis tundus, et Aspasia on alla andnud, jäädes taha 1 : 8, suutsid nad siiski järele võtta ning isegi 12 : 10 juhtima minna. Javicari mängija Mart Tarkini sõnul lagunes teise geimi keskel lihtsalt mäng, kuid paar head rünnakut tõid Javicari mängu tagasi.

Alates seisult 21 : 21 punkt-punktilt kulgenud teise geimi suutis Javicar vaatamata Aspasia mängija Toomas Jasmini headele löökidele enda kasuks pöörata, võttes geimivõidu 28 : 26.

Kolmandas geimis kulges mäng sarnaselt eelmistele punkt punktis. Siiski suutis Javicar Karl Tartese rünnakuga vormistada geimivõidu seisuga 25 : 22 ja sellega võita kogu mängu 3 : 0.

Mart Tarkini sõnul loodeti vastaselt natuke tugevamat vastupanu.
“See ei ole enam see Aspasia, mis enne oli,” tõdes Tarkin, kelle kinnitusel püüti vastasele servida kõige ebamugavamate kohtade peale, et nad ei saaks oma mängu korralikult üles ehitada.

Javicari meeskonda kuulusid: Karl Tartes, Kaspar Prei, Kaimar Lomp, Tõnno Toompuu, Madis Lepp, Timo Jakobson, Mart Tarkin, Ivar Laes, Tenno Saksakulm, Siim Ennemuist ja Siim Põlluäär.

Print Friendly, PDF & Email