“Jõuluseiklus metsas” ja “Metsalapsed” jõudsid lavale

Näitejuht Helle Kesküla juhendamisel sai lavaküpseks kaks näitemängu: Saaremaa Rahvateatri egiidi all “Jõuluseiklus metsas” ning Lümanda ja Taritu näiteseltskonnaga “Metsalapsed”.

Kuressaare kultuurikeskuses reedel esietendunud “Jõuluseikluse metsas” võtsid väikesed teatrisõbrad Kuressaarest, Kärlalt, Pärsamalt ja teistestki paikadest hästi vastu.

Jänese, kiisu, karumõmmi, hundi ja jõuluvana jõuluaegsed vahejuhtumid kirjutas kahest näitemängust kokku ning vürtsitas omaloomingugagi lavastaja ise.

“Super! Väga hea tuli välja,” kiitis lõpptulemust näitleja Tiiu Zabellevitš.
“Lümandas reedel täissaalile mängitud “Metsalastes” mängib 16 näitlejat. Peategelasteks on õde ja vend, karu ning ahv. Teised näitlejaid kehastavad episoodilisi rolle.

Tegevustik käib läbi Lapimaa, Hispaania ja Hiina, kuni ükskord koju tagasi jõutakse. Kaasa teevad nii Lümanda kui ka Taritu harrastusnäitlejad,” rääkis Helle Kesküla.

Helle Kesküla eriline tänu kuulub näitlejaile ja lavastuste tehnilisele personalile. “Tänu neile ja mõlema meeskonna tööle lavastused õnnestusidki,” kinnitas Helle Kesküla.

Print Friendly, PDF & Email