Saarlased saavad tänavu Säästukaardi boonust 9,5 miljonit krooni (17)

Saaremaa tarbijate ühistu maksab sel aastal Säästukaardi omanikele boonust kokku 9,5 miljonit krooni, ütles ühistu esimees Peeter Kilumets.

Tema sõnul on STÜ-l liikmeid 1700 ning Säästukaardi omanikke 18 700. “Tarbijate ühistu liikmetele maksame boonust kord aastas, teistele kaks korda,” täpsustas Kilumets, kelle sõnul on makstavad summad aasta aastalt kasvanud.

“Ka sel aastal elasid inimesed ju kolm esimest kvartalit heas usus ja lootuses,” kommenteeris ühistu juht boonussummade tänavust kasvu, lisades, et oma osa on siin ka hinnatõusudel.

Aasta lõpu suhtes Kilumets nii optimistlik ei olnud, kuid arvas, et ehk lähevad inimesed jõuluajal siiski ka enda vastu heldemaks.

Tarbijate ühistud alustasid Säästukaardiga kogutud boonuste tagasimaksmist 10. detsembril ning maksmine kestab 20. detsembrini. Üle Eesti on aasta jooksul boonussummaks arvestatud 154 miljonit krooni.

Säästukaardiga sooritatud ost jagatakse 50-kroonisteks osadeks. Iga kassasse makstud 50 krooni annab tagasi 1.50 boonust. Säästukaardid võeti kasutusse 2000. aastal.

Print Friendly, PDF & Email