Valjala lasteaed on ametlikult avatud

Valjala lasteaed on ametlikult avatud

ME TÄNAME! ME TÄNAME! Nii laulsid Valjala lasteaia lapsed suurtele onudele ja tädidele, kes hoolitsenud selle eest, et nemad nüüdsest päikeselises ja hubases majas mängida saavad.

Eile pärastlõunal tulid pidulikult riietatud isad ja emad, Valjala vallavalitsuse ametnikud, külalisi kaugemalt ja lähedamalt erksavärvilisse päikselisse lasteaeda vastremonditud maja taasavamisele.

Kõigepealt anti sõnaõigus maja pisikestele peremeestele ja -naistele, kes edastasid saali uhiuuelt lavalt laulutervituse ja tänu vallavalitsusele ja ehitajaile EBC Ehitusest.

Veidi üle 12 miljoni krooni maksma läinud renoveerimistööde käigus sai maja uue ilme nii väljast kui seest. Pidulikul avatseremoonial viibijad kiitsid sisekujundaja Anne Lemberi oskuslikult valitud värvilahendusi ja lapsesõbralikku miljööd.

Nelja kuuga sündis vana ehitise asemele praktiliselt uus – vahetati uksed ja aknad, soojustati välisseinad, kõikides ruumides tehti sajaprotsendiline siseviimistlus. Saali ehitati lava, millel lapsed eile esimest korda väikese kontserdi andsid.

Print Friendly, PDF & Email