Selver võttis Kuressaarest kohustuslikud võidud

PALJU ÕNNE: Selveri meeskonna kapten Veiko Lember tähistas laupäeval oma 31. sünnipäeva kodupubliku ees Daugavpilsi meeskonda võites.

Nädalavahetusel Kuressaare spordikeskuses peetud võrkpalli Schenker liiga kohtumistes alistas Veiko Lemberi ja Keith Puparti koduklubi nii Daugavpilsi kui ka Vilniuse meeskonnad. Selver lõpetas nende mängudega liiga esimese vooru teise kohaga tabelis.

Laupäevases esimeses kohtumises ei andnud Tallinna Selver mingit võimalust tabelis tagant kolmandat kohta hoidvale Daugavpilsi Ezerzeme meeskonnale, kes alistati 3 : 0 (19, 13, 21).

Samas tuli üks geim ära anda pühapäeval, kui liiga punane latern Vilniuse Flamingo Volley võideti 3 : 1 (13, -23, 14, 13).
Selveri peatreener Avo Keel jäi Kuressaares peetud kohtumistega rahule. “Natuke jäi see üks geim kripeldama,” ütles Keel Vilniusele kaotatud geimi kohta, “mehed suhtusid mängu natuke lohakalt.”

Saarlased Pupart ja Lember said kummaski mängus väljakule pooleteiseks geimiks. Keele sõnul olid siinsed vastased veidi nõrgemad ning seetõttu andis ta võimaluse erinevatele mängijatele.

Esimest vooru kokkuvõttes ütles Keel, et teine koht tabelis Tartu järel ei näita suurt midagi. “Olulist vahet ei ole, kas oled tabelis esimene või teine. Play-off’id tulevad niikuinii,” märkis Keel. Ainus kaotatud mäng selle hooaja
Schenker liigas ongi kohtumine Tartu Pere Leivaga, kellele vannuti alla 0 : 3.

Samas nentis Avo Keel, et meeskonna mäng ei ole sellisel tasemel kui peaks.

Keel arvas, et ehk on tegu kerge tagasilöögiga eelmiste aastate edule. “Oleme võitnud kõik, mis siin laiuskraadil võita annab, vähemasti Baltikumis,” märkis Keel.