Lühidalt spordist

Vessele kaotus
Eesti korvpallimeistrivõistluste II liigas mängiv Kuressaare Vesse kaotas reedel võõrsil KK Pärnu/Kanpolile 85 : 93. Vesse on saanud 10-st mängust kolm võitu ja seitse kaotust.

Avos jäi Liidrile alla
Laupäeval Kuressaares Eesti võrkpallimeistrivõistluste I liiga raames kohtunud VK Avose ja Liider/Rolltransi kohtumine lõppes külaliste 3 : 1 võiduga.

Linnapeade turniir muutub traditsiooniks
Eesti Jalgpalli Liidu sel aastal esmakordselt korraldatud rahvusvaheline jalgpallikoondiste turniir linnapeade karikatele muutub traditsiooniks, teatas Eesti Jalgpalli Liidu pressiteenistus. 18.–22. novembrini Tallinnas ja Kuressaares toimunud turniiril osalesid sel korral Leedu, Moldova ja Eesti.

Võitjakarikas jäi korraldajakoondisele, kes alistas Moldova
1 : 0 ja mängis Leeduga 1 : 1 viiki. Moldova–Leedu matš lõppes 1 : 1. “Soovime Linnapeade karikaturniiri muuta traditsiooniks. Veel pole selge, kas hakkame seda korraldama igal aastal või iga kahe aasta järel,” märkis Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

“Lähtuvalt rahvusvahelisest kalendrist ja valiksarja mängudest on taolise turniiri korraldamiseks kaks sobilikku aega, kas juuni või november.

Edaspidi on võimalik, et võistlustest võtab osa neli koondist ning korraldame esmalt poolfinaalid ning seejärel 3.-4. koha kohtumise ja finaali.” Pohlak avaldas lootust, et turniiri raames on Eestisse võimalik tuua heal tasemel koondiseid.

Rahvas saab parimaid valida
Sel aastal antakse Saare maakonnas aasta parimate sportlaste valimisel hääletamisvõimalus ka rahvale. Saaremaa Spordiliidu kodulehel www.saaresport.ee on tänasest avatud võimalus anda oma hääl kuues erinevas kategoorias.

Rahvalt enim hääli saanud nimed teenivad ühe lisahääle 12. detsembril toimuval otsustamisel, kus oma eelistuse teatavad ka Saaremaa spordiliidu juhatus ja maavalitsuse juures tegutsev spordinõukogu.

Eelmisel aastal valiti maakonna parimaks meessportlaseks Marek Niit ning naissportlaseks Kaie Kand. Aasta treeneriks tunnistati Jaan Salu.

Print Friendly, PDF & Email