Kas Saaremaa vajab uut magistriõppeprogrammi?

SA Ülikoolide Keskus Saaremaal (ÜKS) uurib vajadusi ja valmisolekut uue magistriõppeprogrammi Saaremaale kohale toomise suhtes ning palub kõikidel magistriõpingutest huvitatutel oma soovist teada anda.

Uue magistriõppeprogrammi “maale toomise” eelduseks on, et huvitatuid oleks ühe magistriprogrammi kohta optimaalse õpigrupi jagu – vähemalt 30.

Soovijatel palub SA ÜKS juhataja Maie Meius teada anda veel novembrikuus, kas e-posti teel yks@tt.ee või telefonidel 45 39 839, 52 24 499.

“Etteruttavalt võin avalikustada, et esimene õppida soovija on kirjas. Eelläbirääkimisi ülikoolidega on peetud ja võib loota, et senine positiivne kogemus julgustab ülikoole uutele ettevõtmistele,” märkis Maie Meius.
Tema sõnul on praegu veel piisavalt aega, et vajaliku arvu soovijate olemasolul ülikoolidega magistriõppeprogrammide üle läbirääkimisi alustada ja järgmiseks õppeaastaks valmis olla.

Tartu ülikooli praegu Kuressaares teist õppeaastat kestva ärijuhtimise magistriõppe kohta on TÜ majandusteaduskonna dekaan professor Toomas Haldma kinnitanud, et õppe tase on sama nagu kaugõppes õppides ikka, ainsa puudusena märkis ta ülikooli õhustiku puudumist.

Print Friendly, PDF & Email