Orissaare valla eakad lustisid

Orissaare valla eakad said neljapäeval kokku kultuurimajas, kus ootasid soe tuba, kaetud lauad, väike eeskava ja mõnus tantsumuusika.

Osalejaid tuli kokku pea saja ringis, keda saabumisel ootas väike üllatus. Esimeseks vastuvõtjaks oli Kuressaare politseijaoskonna politseikomissar Hillar Peegel, kes kinkis helkuri ja soovis turvalist liiklemist.

Tervitamas olid vallavalitsuse poolt valla sotsiaaltöötaja Tiiu Mägi ja valla ehitus- ja keskkonnanõunik Ivar Ansper. Vaatamisrõõmu pakkusid lasteaialapsed Õie Pärteli juhendamisel, gümnaasiumi tantsulapsed Ene Laagi juhendamisel ning tantsu- ja laulukollektiiv “Ehaviir” koos väikese abilise Joonatan Johansoniga.

Meenutusi noorusajast jagas video vahendusel Paul Tuusti ja toreda filmimeenutuse aastatetagusest Orissaare taidlejate sõidust Norrasse pani ekraanile Igor Raadel.

Suure ühislaulmise viis läbi Mihkel Mereäär ja tantsumuusika eest hoolitsesid Aivo ja Renat Ränk. Meeles peeti nii juubilare kui ka juba manala teele läinud inimesi. Oli tore päev.

Anu Viljaste
Orissaare kultuurimaja juhataja

Print Friendly, PDF & Email