Saarlanna aitas valmistuda tänaseks Saksa telekanali RTL doominošõuks

Saarlanna aitas valmistuda tänaseks Saksa telekanali RTL doominošõuks

DOOMINOVEEB: Eilika Trummari ja teiste kiviladujate pilte, uudiseid ja muud infot saab vaadata www.dominodomain.com

Täna õhtul kell 21.15 Eesti aja järgi on Saksa telekanalist RTL võimalik jälgida rahvusvahelist Domino Day 2008 šõud, mille ettevalmistamisel osaleb ka Saaremaa tüdruk Eilika Trummar.

Eilika Trummari sõnul sisaldab Domino Day 2008 šõu 40 erinevat projekti, millest suurimas on üksteise peale lapitud 1 000 000 doominokivi.
Doominošõu senine maailmarekord sündis 2006. aastal, mil õnnestus 4 079 381 kivi pikalijooksutamine.

Projekti kodulehel toodud küsitluse andmeil usub 91% vastanuist, et tänavu õnnestub seda rekordit lüüa.
Eilika Trummar ütles eile Oma Saarele, et võimalus osaleda sellises suures TV-šõu projektis oli ahvatlev ja nii ta otsustaski kandideerida.

“Põnev on saada aimu antud ürituse korraldusest ise selles sees olles,” lisas ta. Trummari sõnul ajendas teda telešõusse kandideerima ka see, et kuna ta õpib Tallinna ülikoolis rekreatsioonikorraldust, tuleb igasugune teiselaadne ja internatsionaalne kogemus talle edaspidises tegevuses vaid kasuks.

Projekti kodulehel www.dominodomain.com märgitakse, et doominošõu ettevalmistus on midagi enamat kui kaheksa nädalat lõbu. Vastupidi, see on raske töö, mis kurnab käsi ja põlvi ning nõuab tohutult pühendumust, kontsentreerumist ja vastupidavust.

Kandideerimise esimene ring toimus Tallinnas. Selle käigus tuli läbida inglise keele ja isiksuse testid.
“Nende sooritamise järel toimus teine ring Poolas, seal olid juba mitmesugused praktilised turvalisuse testid, vestlused jne,” rääkis Trummar, märkides, et sel korral võeti Balti regiooni kolm riiki šõusse korraga ning kokku on neid Hollandis praegu 10 inimest – 7 Eestist, 1 Lätist ja 2 Leedust.

Ettevalmistus šõuks on olnud tihe. Trummar ütles, et sel aastal on nad kahe kuu vältel üles seadnud 4 500 000 doominokivi, mis pannakse jooksma/langema/kukkuma täna õhtul.

Print Friendly, PDF & Email