Lühidalt spordist

Aameraas kaotas teise kohtumise
Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliiga põhi-lõuna tsoonis osalev Saaremaa JK Aameraas pidi pühapäeval kodusaalis 6 : 7 alla vanduma Kohila Püsivusele ning sai turniiritabelisse ühe viigi kõrvale ka kaotuse.

Aameraasi mängija Margus Kuuse sõnul võtab saalijalgpalliga kohanemine aega. Kaotanud poolajal 2 : 5, suutsid saarlased vahet vähendada, kuid võiduks sellest ei piisanud. “Teine poolaeg tuli juba päris hästi välja,” märkis Kuusk.

Järgmisel laupäeval kohtub Aameraas võõrsil meeskonnaga FC Mainor Tallinn.

Saaremaa rahvarallil juba ligi 100 osalejat
Kahe nädala pärast Orissaare ja Laimjala valla teedel peetavale rahvarallile on soovi avaldanud võistlema tulla juba ligi 100 ekipaaži.

Pärast rohkem kui kolmeaastast vaheaega Saaremaa teedel 22. novembril toimuva rahvaralli raja kogupikkus on 158,68 kilomeetrit. Kokku sõidetakse 8 lisakatset, milles korduvkatseid on neli. Katsete pikkus kokku on 19,36 kilomeetrit, mis peamiselt kulgevad kruusateedel.

Maadlejatele kaks medalit
Nädalavahetusel Kallaveres toimunud Aleksander Abergi mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses said medali ka kaks Saaremaa Raskejõustiku Klubi esindajat.

Mihkel Mägi maadles kuldmedali vääriliselt kehakaalus kuni 63 kilogrammi. Rainer Pihlase tulemuseks jäi kuni 85-kiloste seas teenitud pronksmedal.

Euroopa meister võistleb Saarte mängudel
Suur on tõenäosus, et järgmisel suvel Ahvenamaal toimuvatel Saarte mängudel asub võistlema ka sealne kuulsaim sportlane, Euroopa meister maratonijooksus Janne Holmen.

“Ei juhtu just tihti, et Ahvenamaa kuulsaim sportlane võistleb kodupinnal, kuid järgmisel suvel on kohalikel fännidel ehk võimalus teda mängudel näha,” edastab mängude kodulehekülg.

Janne Holmen võitis Euroopa meistri tiitli maratonijooksus 2002. aastal Münchenis. Hõbeda teenis sel võistlusel Pavel Loskutov.