Esiliiga võitmine saarlastel praktiliselt võimatu

Kaotanud Eesti jalgpallimeistrivõistluste eelviimases voorus 0 : 4 Tartu Maag Tammeka II meeskonnale muutub esiliiga võitmine FC Kuressaarele vaid teoreetiliseks võimaluseks, kuna selleks peaks võitma viimase mängu ja lootma, et praegu esikohta hoidev FC Tallinna Levadia II meeskond kaotaks kaks viimast kohtumist tabeli lõpuosas asuvatele meeskondadele.

Siiski on saarlaste klubi kindlustanud endale esiliiga teise koha, kuna peakonkurent sellele, Tallinna FC Flora II, kaotas mängu Rakvere FC Florale ning neljapunktilist vahet Kuressaarega ei ole võimalik enam ühe mänguga tagasi teha.

Pühapäeval hooaja eelviimases kohtumises suurelt kaotanud FC Kuressaarele tekitas peavalu tartlaste mängija Albert Prosa, kes lõi Roland Küti selja taha koguni kolm palli. Saarlaste treeneri Jan Važinski sõnul ei saanud FC Kuressaare väljakul mitte millegagi hakkama.

“Mitte midagi ei tulnud välja,” sõnas treener, lisades, et mitte ühegi mängija kohta ei saa öelda, et ta oleks täitnud oma koha selles kohtumises 100-protsendiliselt. Oma osa meeskonna peataolekus on kindlasti ka hooaja lõpul ja sellel, et peaeesmärk, meistriliigasse tõusmine on täidetud.

Järgmisel nädalal kohtumisega Paide FC Flora linnameeskonnaga hooaega lõpetava FC Kuressaare treeneri sõnul tuleb viimane mäng kindlasti võita.

 


 

TARTU JK MAAG TAMMEKA II – FC KURESSAARE 4:0 (2:0)

Väravad: 3., 41., 72. Albert Prosa, 74. Reio Laabus
Hoiatused: 43. Marek Laasik, 62. Siim Tenno

FC Kuressaare: 1-Roland Kütt, 22-Taavi Azarov (67. 7-Tõnu Ilves), 3-Jaanis Kriska, 5-Märt Kluge, 21-Urmas Rajaver, 13-Aivo Laul (46. 11-Andrus Koplimäe), 17-Lauri Mihkelson, 25-Sander Viira, 18-Rene Aljas (71. 23-Amor Luup), 9-Martti Pukk, 2-Dmitri Skiperski (76. 19-Elari Valmas).

Varus: 11-Andrus Koplimäe, 7-Tõnu Ilves, 23-Amor Luup, 19-Elari Valmas.

Print Friendly, PDF & Email