Isadepäevale pühendatakse ürituste sari

12.–15. novembrini toimub Kuressaares isadepäevale pühendatud ürituste sari “Eeskuju suurus ja jõud”.

Noorsootöötaja Anne Nelise sõnul on osalema oodatud kõik huvilised, kuid kindlasti on vajalik üritustele eelregistreerimine. Kolmapäeval, 12. novembril on plaanis üritus “Minu pere on liikluses hästi nähtav!”

Nelise sõnul on sel õhtul kavas põnevad katsed metsateel (nii jalakäijate, autojuhtide kui ka reisijatena bussis). Korraldajate kinnitusel jätkub põnevust piisavalt. Õhtu lõpetatakse bowling’umängu ning ühise vestlusringiga teelauas, kuhu tuleb ka üllatuskülaline.

Neljapäevase ürituse teema on “Perega puhkama”. Sellesse õhtusse on samuti plaanitud bowling ja veekeskuse külastus ning õhtu naelaks on vestlusring ümbermaailmasõitja Meelis Saarlaidiga.

Reede õhtul viiakse pered aga sportima. Sel päeval kogunetakse Nelise sõnul Kuressaare gümnaasiumis ning kõigil huvilistel on võimalus ronida ronimisseinal, mängida saalihokit, ujuda ja nautida saunamõnusid. Päeva lõpetab vestlus tuntud inimesega Kuressaare gümnaasiumi talveaias.

Nelise sõnul on kõigil nimetatud üritustel osalemiseks vajalik end eelnevalt kirja panna Komandandi tänava noortekeskuses. Sealt saab ka täpsemat infot kellaaegade ja kokkusaamiskohtade kohta.

Laupäeval kutsuvad korraldajad peresid Silberauto juurde, kus on plaanis mitmesugused liiklusalased ettevõtmised. Esmakordselt on Saaremaal pöörlev auto ja lapsed saavad isadele kingituseks ise helkuri valmistada. Suuremad võivad Silberauto autodega proovisõitu teha.

“Võta aeg maha ja tule koos perega puhkama ning uusi kogemusi saama,” kutsuvad korraldajad, rõhutades, et pere on meie suurim väärtus, vanemad aga eeskuju. Kõik üritused on peredele tasuta ning registreerimiseks ja info küsimeks tuleb helistada telefonil 45 55 955 või 53 431 787. Ürituste sarja korraldavad Kuressaare noorte huvikeskus, Saaremaa tervisenõukogu, SA Turvaline Saaremaa ja maanteeamet.

Print Friendly, PDF & Email