Rahvamass vallutas ostuööl kaubamaja (3)

Rahvamass vallutas ostuööl kaubamaja

MEELELAHUTUS: Lisaks soodsale kaubale meelitasid inimesi kaubamajja ka tantsutüdrukud ja noored pillimehed.

Halloweeniööl ehk 31. oktoobril olid Saaremaa Kaubamaja uksed avatud pea südaööni ning soodushindadega kaubad meelitasid kaubamajja hilisõhtul väga palju rahvast.

“Inimeste huvi oli tõesti suur,” tunnistas ka Saaremaa tarbijate ühistu juhatuse aseesimees Tiit Saaremäel, lisades, et täpse ülevaate teevad nad selle nädala alguses.

Saaremäel kinnitas, et taolisi üritusi tuleb tulevikus kindlasti veel ja et esimesel üritusel ilmnenud vigadest võetakse õppust ning iga järgmine taoline üritus tuleb parem.

“Meeletu rahvas oli,” kirjeldas olukorda üks külaline, kelle sõnul oli inimesi nii palju, ning järjekorrad väga pikad.

Lastel oli suurepärane võimalus lasta endale halloweeniniööks näomaaling teha. Näomaaling oli nii populaarne, et juba enne ürituse ametlikku algust oli soovijatest kogunenud pikk järjekord. Ühe külastaja sõnul läksid lapsed seal järjekorras lausa omavahel riidu.

Nii suur rahvamass üllatas ka tol õhtul tööl olnud kahte turvatöötajat, kelle sõnul oli pikanäpumeestel pidu, sest võimatu oli kõiki jälgida. Samuti olid nad mures, kas suudavad sulgemise ajal kaubamajas korda hoida.

Saaremaa Kaubamaja juhataja Tiiu Penza sõnul tekkis idee jätta kaubamaja uksed klientidele avatuks kella 23ni ajendatuna pimedatest hallidest sügisõhtutest.

“Mõtlesime, et tulemas on ka halloween ja teeks midagi erku,” rääkis Penza enne üritust.

Kaubamaja ideega tuli tema sõnul kaasa ka Rae toidukauplus, ainult selle erinevusega, et lahtiolekuaega toidupood ei pikendanud ja ekstra soodushindadega müüdi vaid kindlat kaupa.

Print Friendly, PDF & Email