Noorteralli meistrisari lõppes Läänemaal

Eesti noorteralli meistrivõistlustele tõmmati joon alla pühapäeval Läänemaal sõidetud neljanda etapiga, kus kolmes arvestusklassis osales kokku 32 ekipaaži.

Ralli võitsid Hondal võistelnud Kaspar Koitla – Greta Germanaviciute, kes kindlustasid endale ka vanuseklassi V21 meistritiitli.

Üldarvestuse neljanda kohaga lõpetasid kaheksast katsest koosnenud noorteralli Reiko Lempu – Indrek Jõeäär.

Samuti Hondal sõitnud saarlased jäid võitjaile alla 24,7 sekundiga. Saaremaa võistlejaist lõpetasid sõidu veel 18. kohaga kuni 16-aastaste vanuseklassis Žigulil võistelnud Karl Jalakas – Rainer Laipaik ning kuni 18-aastaste arvestuses võistelnud Ken Torn – Lembit Pajussaar.

Mitsubishil võistelnud noormehed said teise ajavõtu kontrollpunkti hilinemise eest enam kui paariminutilise ajakaristuse ja platseerusid seetõttu kokkuvõttes viimasele ehk 23. kohale.

V18 klassis osalenud Ott Kiil – Enn Kiil katkestasid ralli väljasõidu tõttu kolmandal katsel. Koos Raino Verliiniga V21 klassis Renault Cliol võistelnud Hendrik Kers jättis võistluse elektrisüsteemi rikke tõttu pooleli viiendal lisakatsel.