Tallinn–Kuressaare liinil oktoobris rekordarv reisijaid (4)

Teisipäevase seisuga oli oktoobris Tallinn–Kuressaare liinil lennanud või oktoobri viimaseks nädalaks pileti ostnud 1481 reisijat, mis on ühe kuu reisijate rekordarv sel liinil.

Eelmise aasta oktoobris lendas Tallinn–Kuressaare liinil 1005 reisijat ning käesoleva aasta esimese üheksa kuu jooksul lendas keskmiselt 926 reisijat kuus, seega on kasv 33%, võrreldes eelmise aasta oktoobriga ja 37,5%, võrreldes käeoleva aasta esimese üheksa kuu keskmisega.

“Oktoobris lennanud reisijatest moodustasid meie hinnangul umbes 9–12% need, kes lendasid [ametikoolide] konverentsile ja tagasi,” ütles Oma Saarele Estonian Airi PR-direktor Ilona Eskelinen.

Hea lendude täitumus on olnud tema sõnul nii enne kui ka pärast konverentsi.

“Kindlasti on siin oma osa ka odavatel lennupiletitel. Kampaania eesmärgiks ongi meelitada rohkem inimesi lennutransporti kasutama ning selles mõttes on kampaania igati korda läinud ja meie oleme oktoobrikuu tulemustega igati rahul,” sõnas ta.

Estonian Air alustas lendamist Tallinna ja Kuressaare vahel 2. oktoobrist. Lennud toimuvad kaheksa korda nädalas: esmaspäeviti, teisipäeviti, neljapäeviti, reedeti ja pühapäeviti.

Uudistetoimetus

Print Friendly, PDF & Email