Kuressaare multikal läheb hästi (9)

Vastab Kuressaare linna suhtekorraldaja
Priit Pruul

Kuidas elab Kuressaaret tutvustav animatsioon?

Võiks öelda, et täitsa rahuldav – seda on näidatud paljudele linna külalistele ning see on kutsunud esile positiivseid reaktsioone ja elevust.

Paljuski minu enese ajanappuse taha on hetkel jäänud klipi levitamine, mis viib tegelikult koheselt ka Kuressaare brändimise juurde – selle jaoks peab olema tõesti rohkem inimesi ja veel rohkem vahendeid, et seda teha selliselt, et sest ka rohkem tulu tõuseks.

Aga tagasilööke kui selliseid pole küll olnud, pigem ikka edu ning loodetavasti on see ka lihtsalt esimeseks väikeseks sammuks edasisel tegevusel.

Kas on midagi ettevõetud ka Kuressaare brändimise kohapealt?

Usun, et Kuressaare brändimine saab nähtavasti olema eraldi peatükk kogu Saaremaa brändimises, arvan, et kindlasti peaks see toimuma, kuid selle jaoks jääb sellega hetkel tegutsevate inimeste teadmistest vajaka.

Ehk tuleks see siis sel juhul osta väljapoolt või leida meie oma linnast inimesed või Kuressaarega seotud isikud, kes sellega hakkama saaksid. Nad on tegelikult täiesti olemas!

Eks mõningad on aegajalt ka kohalikes lehtedes vastavatel teemadel sõna võtnud – kutsuks neid hea meelega üles ka reaalsetele tegudele.

Print Friendly, PDF & Email