Saaremaa Golf loobus Aivar Aru teenetest (31)

Saaremaa Golf loobus Aivar Aru teenetest

 

Saaremaa Golfi AS-i nõukogu otsustas ametist vabastada ettevõtte tegevjuhi Aivar Aru ja kuulutada välja konkursi uue tegevjuhi leidmiseks.

Saaremaa Golfi nõukogu pressiteates öeldakse, et väljaku ehituslik valmimine on toonud kaasa vajaduse kogu äriühingu juhtimisstruktuuri ülevaatamiseks.

“Uus majandussituatsioon nõuab uut juhtimiskorralduslikku lähenemist, milles tuleb eelkõige panustada turundusse ja mainekujundusse ning tagada äriühingu majandamine vastavalt väljaku tulukusele,” seisab pressiteates. “Äsja turule sisenenud golfifirma peab end kehtestama nii Euroopa kui Eesti golfiturul. Eeldused selleks on olemas.”

Neli aastat ettevõtet juhtinud Aivar Aru sõnul sai ta oma vabastamise kohta kuulda erinevaid põhjendusi.

“Vabastamise teate edastanud linnapea Urve Tiidus ütles, et töösuhte lõpetamise põhjuseks on asjaolu, et ma ei lasknud juhatuse liikme töötasu läbirääkimistel töötasunumbrit alla. Nõukogu koosoleku protokollis ütleb aga nõukogu liige Toivo Alt, et ta ei saa mind täielikult usaldada ja teeb ettepaneku minu vabastamiseks.

Rohkem midagi protokollis kirjas ei ole,” rääkis Aru. “Seega on linnapea vastus üks ja nõukogu protokollis on hoopis teine lugu,” lisas Aru, kelle töösuhe lõppeb 4. novembril.

Rahvusvahelistele standarditele vastav 18 rajaga gol-fiväljak ja klubihoone avati tänavu augustis. Radade kogupikkus tagatiidelt mõõdetuna on 6505 meetrit. Golfiklubi hoones on avatud restoran Pegasus Saaremaa ning pakutakse mängijatele vajalikke teenuseid.

Saaremaa Golfi suurim aktsiate omanik on Kuressaare linn, millele kuulub ettevõtte aktsiatest 76,2%.

Print Friendly, PDF & Email