Mänguväljakul läbustajatena kahtluse all mutantrotid

Mänguväljakul läbustajatena kahtluse all mutantrotid

 

Uurijad on kahtlustama hakanud, et linna mänguväljakutel juba üksjagu poleemikat tekitanud läbustamise taga ei ole mitte piduuimas noored joodikud, vaid viimasel ajal inimeste silme alla ilmunud ning muidki õõvastavaid tegusid korda saatnud mustavalgekirjud mutantrotid.

Naela toimetus võttis ühendust kõikide loomade asjatundja ning lindude ja loomade keelt mõistva tähetarga ja kaugsõiduautojuhi professor Kosmosega, et selgitada mutantrottide tagamaid. “Kutsun inimesi üles ettevaatusele, varuma veekindlatesse teraskonteineritesse söögi- ja joogivaru, soola ning tikke, sest siin on asi juba naljast kaugel,” kuulutas professor.

Tema sõnul on mutantrottide näol iseäranis nahaalsete ning oma piiri mittetundvate valelike ja salakavalate elukatega, kelle juured ulatuvad mõne aasta tagusesse aega, mil üks lohakas laps oma koduse roti vabadusse lasi. Seal tegi lemmikrott oma metsikute sugulastega sugu, muutus järjest ülbemaks ning paaritus veelgi karmimate loomadega.

“Minu labori uuringute andmeil on mutantroti geenides selgelt äratuntavad lisaks rotigeenidele veel kassi-, koera-, lehma- ning isegi inimesegeenid,” ütles professor. “Mis tähendab, et ülbe mutantrott on arengu käigus jõudnud prõmmida kõike, mis ette on sattunud.”

Õõvastav laastamistöö

Mureliku kodanikuna käis professor eelmisel nädalal uudistamas ka laastamistööd, mis oli aset leidnud linna laste mänguväljakul, mis oli segi pekstud, täis oksendatud ja roojatud. Sel ajal kui kogu maailm süüdistas ülekäte läinud noori, tegi professor olulise tähelepaneku – leidis okseloikude kõrvalt mutantroti käpajälgi. “Pärast väljaheidete analüüsimist oli selge, et seal oli sigatsenud mutantrott, tõenäoliselt oli neid terve seltskond ning nad olid ülemeelikus tujus,” rääkis Kosmos.

Järgmised hirmsad teated mutantrottide tegudest jõudsid lehelugejateni Kihelkonna vallast, kus päästjad põletasid maha ühe õnnetu kodaniku talu.
Naela andmetel olid asja taga jällegi hirmsad rotid. Maja põletati maha nimelt seetõttu, et luureandmed olid teada andnud selles majas asuvast mutantrottide peakorterist, kus nad oma hirmsaid plaane välja haudusid.

Professor Kosmos on välja uurinud, et mutantrottide muteerumise üheks põhjuseks on ka inimeste poolt loodusesse vedelema jäetud vanad patareid, millest imbunud hape on nendele nagu mesi väikestele mesilastele. “Seetõttu tuldigi välja plaaniga kasutatud patareid kokku koguda, et need ei satuks enam rottide hambusse,” paljastas Kosmos.

Paanikaks on põhjust

Kosmose sõnul on paanikaks põhjust küllaga, sest neid elukaid ei peata mitte miski. “Asjade edasine käik on järjest õõvastavam, sest arvatavasti sigivad mutantrotid üha uute liikidega, võib-olla isegi lindudega, mis tähendab, et rotioht võib edaspidi tulla ka taevast!”

Professor saatis valitsusele hoiatava kirja, kus soovitab juba varakult Kaitseliit tänavatele patrullima saata, et inimesi kaitsta.

Igipõline skeptik ning hobikuduja Tiit Törkmeel pidas professor Kosmose paanikahüüdeid jamaks. “Kosmos on end jälle deliiriumisse joonud ja külvab paanikat,” märkis Törkmeel. “Ma ei imestaks üldse, kui Kosmos ise oleks selle mänguväljaku täis pasandanud ning kõike, mis liigub, prõmminud.”

Print Friendly, PDF & Email