Krimi

Tanklal lõhuti aken. Ööl vastu 7. septembrit lõhuti kella 00.35 paiku Kuressaares Pihtla teel asuva Saare Kütuse tankla aken. Politsei algatas sündmuse uurimiseks väärteomenetluse.

Kuressaares varastati mobiil. 26. septembril varastati Kuressaares Tallinna tänaval asuva kaupluse kliendilt mobiiltelefon Nokia. Kahju suurus on avaldaja hinnangul 3000 krooni. Politsei alustas juhtumi uurimiseks kriminaalmenetlust.

Vintri külast virutati paat. Ajavahemikus 22.–25. september varastati Salme vallas Vintri külast paadikäru ja paat. Omanikule tekitatud kahju on alles selgitamisel. Politsei algatas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetluse.

Autost kadus sularaha ja dokumendid. 16. septembril varastati Kuressaare linnas sõiduautost sularaha ja dokumendid. Politsei alustas kriminaalmenetlust.

Politsei otsib avarii pealtnägijaid. Politsei palub kõigil, kes nägid Kuressaares Säästumarketi parklas 25. septembril pealt liiklusõnnetust, helistada telefonil 45 49 759 või 110.

25. septembril kella 17.15–17.25 vahel sõitis seni kindlaks tegemata sõiduauto Säästumarketi parklas otsa parkivale rohelist värvi sõiduautole Hyundai Accent ning lahkus sündmuskohalt.

“Läksin poodi ja kui tagasi tulin, oli mu auto juures klaasipuru,” on varem Oma Saarele öelnud auto omanik Heigo. Autol oli katki parempoolne suunatuli ning lisaks ka mõlgid sees.

Print Friendly, PDF & Email