Kuusakoski lõpetab vanametalli vastuvõtu Saaremaal

Seoses vanametalli hinna langusega maailmaturul lõpetab AS-i Kuusakoski Saaremaa osakond metalli kokkuostu ning suleb siinse kontori.

“Alates 29. septembrist peatame Kuusakoski Saaremaa osakonnas vanametalli vastuvõtu teenindusplatsil,” ütles Oma Saarele
AS-i Kuusakoski teenindusspetsialist Helen Tombach, lisades, et tegemist on ühe osaga ettevõttesisese ostustruktuuri ümberkujundamisest, mis on osaliselt põhjustatud drastiliselt langenud maailmaturu hindadest.

“Samas jätkame Saaremaal oma tegevust tellimusvedude ning ehitiste ja metallkonstruktsioonide lammutus- ja demontaažitööde osas,” märkis Tombach.

Tema sõnul hakkab nende teenuste osutamist koordineerima Saaremaal Kuusakoski ostukorraldaja Ivo Põhjakas, kelle poole võivad kõik kliendid lisanfo saamiseks ja teenuste tellimiseks pöörduda.

Praegust territooriumi Roomassaare tänaval hakkab ettevõte esialgu kasutama laoplatsina.
Ettevõte ei välista võimalust, et kunagi tulevikus avatakse vanametalli vastuvõtt Saaremaal taas.

“Kui vanametalli hinnatase normaliseerub ning taastub klientide huvi vanametalli ära tuua, siis ühe variandina kaalume ka vanametalli kokkuostu taastamist Saaremaa osakonna territooriumil,” ütles Tombach.

Print Friendly, PDF & Email