Kuressaares lõhuti taas aknaid (1)

Kuressaares lõhuti taas aknaid

Politsei ootab infot kõigilt, kes juhtusid nägema 30. augustil kella 22.10 paiku Kuressaares Tolli tänaval kahte noormeest, kes võisid lõhkuda majade aknaid. Info edastada telefonil 45 49 711 või 110.

Laupäeva hilisõhtul ja ööl vastu pühapäeva visati Kuressaares Tolli tänaval sisse mitme maja aknad.

Üheks kannatajaks oli Tolli tänaval asuv osaühistu Neli Disain. Ettevõtte esindaja Anne Olop ütles, et nende aken visati sisse laupäeva hilisõhtul kella kümne ja üheteistkümne vahel.

“Olin just vahetult enne seda siin meie asutuse kontoris käinud ja arvutid kinni pannud,” rääkis Olop. “Tõenäoliselt visati see aken meil sisse üsna pea pärast minu lahkumist.”

Anne Olopi sõnul nägid vandaalitsejate tegevust pealt tunnistajad, kes kutsusid välja ka politsei. “Ma ei oska nüüd öelda, kui kiiresti politsei kohale saabus, kuid tunnistajate sõnul olevat vähemalt üks vandaalitsejatest olnud tugevas alkoholijoobes, nii et vaevu püsis jalul,” jätkas ta. “Seepärast on lausa üllatav, et neid ei tabatud.”

Kuressaare politseijaoskonna komissar Meelis Juhandi kinnitas, et nädalavahetusel said korrakaitsjad teateid akende lõhkumisest. “Tolli tänaval lõhuti aknaid mitmel majal,” märkis ta.

Küsimusele, kas politseil on vandaalide tabamiseks juba teada ka mõni pidepunkt, vastas Juhandi: “Tunnistajad on meil olemas, kuid kui kellelgi on veel täiendavat infot, mis võiks meid kurikaelte tabamisel abistada, siis palume pöörduda Kuressaare politseijaoskonda.”

24. augustil visati kaks akent sisse Kuressaares Veski tänaval. Neid vandaalitsejaid seni tabatud pole.

Print Friendly, PDF & Email