Krimi

Krimi

PURJUS PEA VEDAS KRAAVI: Pähklas toimunud õnnetuses oli kindlasti süüdi juhi purjus pea.

Varastati metalli ja fotoaparaat. Politsei teateil on 22. augustil Kuressaares Pihtla teel asuvast hoonest varastatud fotoaparaat ja statiiv. Kannatanule tekitatud kahju on täpsustamisel.

Ajavahemikul 1. juuli kuni 22. august on Muhu vallas Piiri külast varastatud metallist esemeid. Politsei tegeleb varaste tekitatud kahju selgitamisega.
Mõlema juhtumi uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Joobnud sõidukijuht põhjustas avarii. Pühapäeval, 24. augustil kella 17.15 paiku sai politsei teate, et Kuressaare–Võhma–Panga maantee 4. kilomeetril (s.o Pähkla kandis) on teelt välja sõitnud ja üle katuse rullunud sõiduauto Toyota.

Sõiduauto roolis oli meeskodanik Mati, kel tuvastati alkoholijoove. Pärast seda, kui päästjad olid juhi sõidukist välja aidanud ja meedikud talle esmaabi andnud, toimetati Mati Kuressaare politseijaoskonna arestimajja kainenemisele.

Kuna Matil on aga mootorsõiduki varasema alkoholijoobes juhtimise eest veel kehtiv karistus, siis nüüd karistatakse teda kriminaalkorras.

***

Möödunud nädalavahetusel toimetas politsei kainema 12 isikut ja tabas seitse alkoholijoobes alaealist.
Registreeriti 17 väärtegu, neist 13 liiklusseaduse rikkumised. 17 seaduserikkuja hulgas oli üks joobnud juht ja seitse kiiruseületajat.

Print Friendly, PDF & Email