Ennustusliidrid jätkavad võidukursil

Oma Saare Vormel 1 ennustusvõistlusel pikka aega edetabeli tipus viibinud Aarend Tõru ja Edit Annusver olid Ungari etapi tulemuste ennustamisel jällegi edukad ning sammuvad kindlalt üldvõidu suunas.

Vormel 1 sarja järjekordne etapp kihutati Hungaroringil, kus karjääri esimese etapivõidu noppis soomlane Heikki Kovalainen. Viimastel etappidel head sõitu näidanud sakslane Timo Glock suutis oma Toyotaga teisena ruudulist finišilippu näha. Kolmanda koha punktid noppis Kimi Räikkönen. Esikolmikule järgnesid Fernando Alonso, Lewis Hamilton ja Nelson Piquet Junior.

Meeskondlikus arvestuses sai kõige rohkem punkte
McLaren, kellele järgnesid Toyota, Renault, Ferrari ja BMW Sauber.
Kvalifikatsioonisõidus kõige kiiremat ringiaega näidanud Hamilton tõi kolm lisapunkti nendele 30 õnnelikule, kes olid panustanud inglase võidu peale. Kvalifikatsioonivõitu pakkus 26 ennustajat Massale, 23 Räikkönenile, 2 Kovalainenile ja 1 Kubicale.

Etapp kujunes ennustajatele küllaltki punktivaeseks, sest koguti peamiselt vaid 5–7 punkti suuruseid summasid. See number oleks paljudel suurem, sest enamik uskus Massa võitu, kuid brasiillane pidi mootoririke tõttu võistluse esikohalt katkestama ainult kolm ringi enne lõppu.

13 punktiga etapivõidu teeninud Oona Koplimäel palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200.

Liidrid Aarend Tõru ja Edit Annusver kogusid korralikud 11 punkti ning nende lähim jälitaja Taavi Liblik suutis seekord vahet 1 punkti võrra vähendada. Kuid märkimisväärne on see fakt, et viimase kuue etapi jooksul on liiderpaar suutnud pidevalt koguda korralikud punktid, samas kui jälitajad võtavad ühel etapil punkti tagasi, kuid järgmisel annavad märgatavalt rohkem ära.

Järgmine võidukihutamine toimub juba eeloleval nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas ennustada pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja. Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi. See tähendab, et 22. augustiks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818, Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee . Meie ennustusvõistluse tulemusi saab vaadata ka Oma Saare veebilehelt.

Tulemused pärast 11. etappi:

Edit Annusver ja Aarend Tõru 137 punkti; Taavi Liblik 127; Liina Jõgi 122; Kaarel Traumann 119; Helve Pihl 118; Lemmi Heero 117; Keio Altmäe 114; Sirje Jõgi ja Toomas Heero 113; Jako Jõgi, Priit Pihler, Marleen Karelson, Jüri Kaju ja Kaido Maripuu 112; Rein Altmäe, Ahti Lepp ja Jaan Jõgi 109; Külli Tõru 108; Ardi Traumann ja Heino Tammeaid 106; Liia, Oona Koplimäe ja Karel Keeroja 105; Peeter Luks ja M. Saar 104; Raivo Nurja ja Markus Saaremäe 103; R. Saar 102; Aivar Vann, Leino Kallas, Kaido Saaremäe, Hannes Kallas ja K. Kalm 101; Allan Valling 100; Ain Koplimäe, Mati Heero, Marek Truu ja Kristiina Kallas 99; Margus Truu, Mait Mäe ja Andrus Laht 98; Raimond Ellik ja Aivar Laht 97; Jaanus Kallas ja Kairi Kasemaa 96; Martin Aavik, Marek Kalmus ja Margus Õunpuu 94; Kristjan Vaher, Guido, Karl, Maarika Õunpuu ja Kaja Kasemaa 93; M. Kalm, Kaljo Koppel, L. Mägi ja Silver Sepp 92; Senta Koplimäe ja Urmas Vaher 91; Kaimo, Taivo Koppel ja K. Mägi 90; Kaarel ja Sven Lepik 89; A. Lepp ja Margus Kasela 88; Valdur Kaasik, M. Lepp ja Argo Kasela 87; K. Aavik 86; Liina Malk 85; M. Pukk 84; Margus Kallaste 83; Janis Kaasik, Marek Kaasik ja Aivar Lõhmus 82; M. Niit 77; Eigo Alas 76; Alar Erin-Uussaar 71; Marek Kask 70; Markkus Erin-Uussaar 68; Kajar Sepp 66; Raivo Keskküla 64; Mihkel Lember, Taavo Tamm ja Mihkel Lember 63; Tõnu 61; Marek Metsmaa 38 ja Madis 30.

Print Friendly, PDF & Email