Juulikuu lõpuni saab registreerida leilivõtmise meistrivõistlustele 

Ka sel aastal toimuvad Kuressaare Merepäevade raames leilivõtmise lahtised meistrivõistlused. Võistlusel osalemiseks saab registreeruda kuni 31. juulini telefonil 45 33 266 või mailiaadressil raegalerii@kuressaare.ee .

Saare leili võtmise II lahtised meistrivõistlused toimuvad 3.augustil algusega kell 14.00 Kuressaares Raiekivi säärel OÜ Urrus Invest saunas. Võistlejad kogunevad tund aega enne võistluse algust, tutvuvad saunaga, kinnitavad, et nende tervis on korras ja loosivad omavahel lavalistumise kohad. Võistlused toimuvad eraldi meestele ja naistele.

Ka sel aastal on loodetavasti osaliste hulgas mitme riigi kodanikke, sest tegemist on neil augustikuu päevadel Läänemere ääres toimuva ainsa leilivõtmise võistlusega. Tugevamad tegijad võtavad seda kindlasti kui eelsoojendust ja vormiviimise võimalust 8.–9. augustil Soomes Heinolas toimuvate leilivõtmise maailma meistrivõistluste jaoks.

Leilivõtmise lahtistele meistrivõistlustele Kuressaares on aega registreeruda kuni juulikuu viimase tööpäeva lõpuni ja võistlema saavad vaid eelnevalt registreerunud. Leilivõtmise reeglid leiab aadressilt www.merepaevad.ee .

Nagu eelmiselgi aastal, ootavad ka tänavu parimaid leilivõtjaid suurepärased auhinnad ja kuiva suuga ei pea keegi koju minema.
2007. aasta Kuressaare Merepäevade leiliviskamise võistluse rekordiomanikuks meeste arvestuses oli Mati Mets (Kadrinast) ajaga 3 min ja 25 sek ja naiste võistluse võitis Maia Lillepõld (Kuressaarest) ajaga 2 min ja 48 sek.

Merepäevade korraldajad

Print Friendly, PDF & Email