Krimi: Saaremaal uppus kaks inimest (5)

Ööpäeva jooksul uppus Saare maakonnas kaks ujuma läinud inimest. Ööl vastu kolmapäeva uppus Mustjala vallas naine ning eile vajus Vätta poolsaarel asuvas karjääris vee alla mees.
Kolmapäeva öösel uppus Mustjala vallas merre ujuma läinud 34-aastane naine.

Häirekeskus sai 23. juulil kell 23.46 teate, et Mustjala vallas Pahapilli külas läks merre ujuma ja uppus naine. Naine oli mere ääres koos kaaslastega, kes juhtunust teavitasid. Saaremaa päästeosakonna juhi Margus Lindmäe sõnul läks päästjatel ujujate asukoha leidmisega aega, sest inimesed ei osanud öelda, kus õnnetus täpselt juhtus.

Kuressaare politseijaoskonna infojuht Kristi Mägi ütles, et surnukeha on saadetud lahangule, mille tulemustest selgub, mis asjaoludel õnnetus juhtuda võis. Mägi sõnul oodatakse ära lahangu tulemused ning seejärel otsustatakse, kas juhtumi uurimiseks on vaja alustada kriminaalmenetlust.
Eile päeval vajus Vätta poolsaarel Vanamõisa karjääris vee alla mees. Lindmäe sõnul ei õnnestunud päästjatel teda leida ning eile õhtul jäid meest otsima tuukrid.

“Ilmad on soojad ja inimesed toimetavad rohkem mere ääres,” nentis Lindmäe, lisades, et ujuma minnes hinnatakse oma võimeid lihtsalt üle.

Kärlalt varastati alkoholi ja Kuressaarest jalgratas. 23. juulil murdsid vargad sisse Kärla valla Kõrkküla küla kauplusesse. Esialgsetel andmetel varastati alkoholi. Kahju ja varastatud asjade täpsem loetelu on selgitamisel.

Politsei on juhtunu uurimiseks alustanud kriminaalmenetluse.
Politseile teatati, et 16. juulil on Kuressaarest Torni tänavalt maja keldrist varastatud jalgratas Srtiker. Kahju selgitamisel. Politsei alustas kriminaalmenetluse.

Politsei tabas lubadeta juhi. 20. juulil peeti Saare maakonnas Leisi vallas kinni 30-aastane Ahti, kes juhtis mootorsõidukit isikuna, kellel on mootorsõiduki juhtimisõigus kohtu poolt ära võetud.

Politsei algatas kriminaalmenetluse.

***
23. juulil registreeriti politseis neli väärtegu, neist kaks olid liiklusseaduse rikkumised. Nelja seaduserikkuja hulgas oli üks kiiruseületaja.

Print Friendly, PDF & Email