Tumalas oli raske liiklusõnnetus (3)

Tumalas oli raske liiklusõnnetus

 

Eile päeval kell 12.23 oli Orissaare vallas Tumala külas asuval ristmikul raske liiklusõnnetus, kus sai vigastada kolm inimest.

Orissaare poolt tulnud sõiduauto Nissan, mille roolis oli 48- aastane naine, sõitis ette peateel (Kuivastu maanteel) liikunud Chryslerile, mille roolis oli 36-aastane mees.

Nissan paiskus saadud löögist põllule ning selles autos olnud kaasreisija, 47-aastane naine, viidi raskete vigastustega Kuressaare haiglasse. Haiglast öeldi, et kannatanul olid vigastused rasked ning ta jäeti Kuressaare haiglasse jälgimisele ning ravile.

Tervisekontrolli toimetati hiljem ka mõlema sõiduauto juhid.
“Ma ei märganud seda teist autot üldse enne, kui ta äkki meil ees oli,” ütles Chrysleris olnud kaasreisija, lisades, et nemad sõitsid Kuressaarest Kuivastu poole ning mehe sõnade kohaselt oli sel ajal nende auto kiiruseks 90. Kui kiiresti sõitis teine auto, ta öelda ei osanud.

“Meil olid turvarihmad korralikult kinni ning seepärast saime vaid põrutada,” märkis mees, asudes Kuivastu poole hääletama. Nissanit juhtinud naine Oma Saarele kommentaari anda ei soovinud.

Mis asjaoludel õnnetus juhtus, selle selgitab uurimine.

Print Friendly, PDF & Email