Liiklusõnnetuses hukkus noor mees (2)

Liiklusõnnetuses hukkus noor mees

ÕNNETUSPAIK: “Liiga noor, et surra,” nii ohkasid eile õnnetuspaigal hukkunud Taavi mälestuseks küünlaid süüdanud sõbrad. Pildile jäi 19-aastase Taavi tüdruk.

Reede öösel kell 01.21 juhtus Kuressaare linnas Kihelkonna maanteel raske liiklusõnnetus, mille tagajärjel suri 19-aastane noormees.

Sõiduauto Toyota Carina, mida juhtis 19-aastane Taavi, sõitis teelt välja vastu posti.

Vastu tänavavalgustusposti sõitnud autost teavitati koheselt ka Päästekeskust. Päästjad aitasid vigastatu autost välja ja andsid ta üle kiirabile ning eemaldasid süttimisohu vältimiseks auto akujuhtmed.
Auto juht toimetati vigastustega Kuressaare Haiglasse, kus ta hiljem suri.
Politsei on juhtunu uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.
Eile ei osanud keegi prokuratuurist veel vastata, kas õnnetuse põhjustas liigne kiirus või oli juht alkoholijoobes.

“Kõik need täpsustavad asjaolud on alles selgitamisel,” ütles eile Oma Saarele Lääne Ringkonnaprokuartuuri pressinõunik Külli Kivioja, märkides, et kriminaalmenetlust alustatakse alati, kui juhtub hukkunuga liiklusõnnetus.
“Kõigile neile küsimustele vastamine saab võimalikuks peale kohtueelse uurimise läbiviimist, kuna nende küsimuste selgitamine nõuab eelnevat tööd (ekspertiisid, tunnistajate ülekuulamised jne),” lisas ka Saaremaa ringkonnaprokurör Svetlana Maripuu.

Eile päeval oli puruks sõidetud valgustuspost juba uuega asendatud, ning õnnetuspaigale oli toodud lilli ning süüdatud küünlad.
“Ta oli liiga noor, et surra,” ohkas veekalkvel silmadega noor poiss ning vaatas vaikides õnnetuspaika.

Õnnetuspaiga läheduses elav naine ütles Oma Saarele, et ta töötas õhtul kaua aias ning vahetult enne südaööd hakkas Smuuli tänava kandist kostma nn “kummivilinat”. Autod olid seal kihutanud. Kas öisel kihutamisel sealkandis ja õnnetusel oli omavaheline seos, ei ole teada.

Print Friendly, PDF & Email