Ennustusvõistluse liidrid jätkavad heas tempos

Oma Saare vormel 1 ennustusvõistluse edetabeli tipus pikka aega juhtinud Edit Annusver ja Aarend Tõru suutsid Suurbritannia GP tulemuste ennustamisega veelgi suurendada oma edumaad lähimate konkurendite ees.

Vormel 1 maailmameistrivõistluste 9. etapp toimus Silverstone ringrajal, kus muutlike ilmaoludega kulgenud sõidu võitis kodupubliku ees kõige vähem eksinud Lewis Hamilton.

Märjal rajal ja vahepeal ka tugevas vihmasajus kulgenud võidusõit pakkus esimestest ringidest alates publikule palju vaatamisväärset, sest rajalt sõitsid välja pea kõik piloodid, palju oli ka katkestamisi. Võistluse raskust näitas ka see, et teisena finišijoone ületanud Nick Heidfeld kaotas võitjale rohkem kui minutiga.

Kolmandana ruudulist lippu näinud Rubens Barrichello oli ka viimane, kes ei saanud liidrilt ringi sisse. Esikolmikule järgnesid Kimi Räikkonen, Heikki Kovalainen ja Fernando Alonso. Meeskondlikus arvestuses sai etapil esikoha McLaren, kellele järgnesid BMW Sauber, Honda, Ferrari, Renault ja Toyota.

Kvalifikatsioonis olid ennustajad seekord panustanud kolmele piloodile võrdselt. Nimelt Räikkoneni, Massa ja Hamiltoni ajasõidu võitu uskus 26 vormelihuvilist. Kuid lisapunktid noppisid need 3 ennustajat, kes olid ära märkinud Kovalaineni võidu. Lisaks oli kahel talongil ära märgitud ka Kubica nimi.

Kokkuvõttes kujunes punktisaak etapil enamusel väga kesiseks, sest üle 7 punkti said vähesed. Kuid tervelt 14 punkti teenis Lemmi Heero, kes oli ka üks väheseid, kelle talongil oli õieti ära märgitud kvalifikatsioonivõitja. Võitjal palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200.

Järgmine võidukihutamine toimub juba eeloleval nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas ennustada pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja. Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsiooni eelse päeva keskööks Eesti aja järgi.

See tähendab, et 18.juuliks tuleb ennustused tuua paberil, kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818, Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee . Meie ennustusvõistluse tulemusi saab vaadata ka Oma Saare veebilehelt.

Tulemused peale 9.etappi:

Edit Annusver 110 punkti, Aarend Tõru 109; Kaarel Traumann ja Taavi Liblik 98; Liina Jõgi 96; Keio Altmäe, Ahti Lepp, Lemmi Heero ja Toomas Heero 95; Helve Pihl ja M.Saar 94; Sirje Jõgi, Külli Tõru ja Kaido Maripuu 93; Markus Saaremäe 92; Peeter Luks, R. Saar ja Kaido Saaremäe 91; Heino Tammeaid ja Allan Valling 90; Rein Altmäe, Jaan Jõgi, Ardi Traumann, Kaarel, Marleen Karelson, Marek Truu, Leino Kallas ja K. Kalm 89; Karel Keeroja, Margus Truu ja Hannes Kallas 88; Raimond Ellik, Mati Heero, Jüri Kaju ja Kristiina Kallas 86; Mait Mäe ja Jako Jõgi 85; Aivar Vann, Jaanus Kallas, Karl ja Margus Õunpuu 84; Guido, Marek Kalmus, Kairi Kasemaa ja Andrus Laht 83; Raivo Nurja, Maarika Õunpuu, L. Mägi ja Liia 82; Kaimo, Kaja Kasemaa ja Aivar Laht 81; Priit Pihler, Kaljo Koppel ja Silver Sepp 80; Ain Koplimäe, Taivo Koppel ja K. Mägi 79; Oona Koplimäe, Kristjan Vaher ja Martin Aavik 78; Margus Kallaste, Urmas Vaher ja M. Kalm 77; Valdur Kaasik ja Sven Lepik 76; Margus Kasela 75; Senta Koplimäe 74; A.Lepp, M. Pukk ja Argo Kasela 73; M. Lepp ja K. Aavik 72; Alar Erin-Uussaar ja Aivar Lõhmus 71; Janis Kaasik ja Marek Kaasik 70; Eigo Alas 69; Markkus Erin-Uussaar 68; M. Niit 66; Liina Malk 65; Mihkel Lember, Taavo Tamm, Marek Kask ja Mihkel Põld 63; Kajar Sepp 55; Raivo Keskküla 52; Tõnu 51; Kalle Saare 50; Marek Metsmaa 22; Madis 9 ja Taimi 4 punktiga.

Print Friendly, PDF & Email