Kuressaare ametikooli ettevõtluserialade juhatajaks saab Evi Kivi (6)

Kuressaare ametikooli ettevõtluserialade juhatajaks saab Evi Kivi

 

Alates augustist asub Kuressaare ametikooli ettevõtluserialade osakonda juhtima pragune Lümanda vallavalitsuse finantsnõunik-pearaamatupidaja Evi Kivi (fotol).

Ametikooli direktori Neeme Ranna sõnul osutus Kivi konkursil valituks, kuna tal on juhtimiskogemus erinevatest ettevõtetest. “Otsust mõjutas ka tema avatus muutustele ja käsilolevad magistriõpingud,” ütles Rand, lootes, et uus juht toob ettevõtluserialade õpetamisse värskeid ideid.

Evi Kivi sõnul otsib ta uuest ametist eelkõige huvitavaid väljakutseid. “Eks ole seda raamatupidamise tööd juba tehtud ka,” ütles tulevane ametikooli ettevõtluserialade osakonda juhataja. Kivi õpib praegu Tartu Ülikoolis organisatsioonikäitumist. Ka uue eriala õpingud olid Kivi sõnul põhjuseks oma karjääris muutuste tegemiseks.

Ametikool kuulutas konkursi uue osakonnajuhataja leidmiseks välja mais, kui senine osakonnajuhataja Piret Pihel sai Saarema Ettevõtluse Edendamise Sihtasutuse juhiks. Konkursist juhataja kohale võttis kokku osa neli kandidaati.

Ettevõtluserialade osakond on üks kolmest ametikooli erialaosakonnast. Seal töötab 30 õpetajat ja õpib ligi 300 õpilast. Osakonnajuhataja põhikohustuseks on õppetöö planeerimine ja korraldus, samuti uute õppekavade väljatöötamine, tuginedes regiooni tööandjate vajadusele.

Print Friendly, PDF & Email