Vormel 1 ennustuse liidrid suurendasid edumaad (2)

Oma Saare vormel 1 ennustusvõistlusel pärast kuut osavõistlust edetabeli tipus olnud Aarend Tõru ja Edit Annusver kogusid Kanada GP tulemuste ennustamisel lähimate konkurentidega võrreldes poole rohkem punkte ning suurendasid oma edu veelgi, jagades esikohta võrdsete punktidega.

Kanadasse MM-sarja üldliidrina tulnud Lewis Hamilton sai hakkama tobeda apsakaga, sõites boksipeatusest väljudes tagant otsa punase tule ees peatunud Kimi Räikkönenile.

Ahelkokkupõrkes sai kannatada ka Nico Rosbergi masin, kuid sakslane sai võistlust jätkata, aga soomlane ja britt olid audis. Pärast vahejuhtumit haaras liidriohjad Nick Heidfeld, ent möödasõitude ja boksipeatustega pääses ette tema meeskonnakaaslane Robert Kubica, kes kindlustasid BMW Sauberile kaksikvõidu.

Kolmandana kihutas üle finišijoone sarja kogenuim sõitja David Coulthard. Kummalises võistluses jõudsid esikuuikusse veel Timo Glock, Felippe Massa ja Jarno Trulli. Meeskondlikus arvestuses võttis etapil kindla esikoha BMW Sauber, kellele järgnesid Toyota, Red Bull, Ferrari, Honda ja Toro Rosso.

Kvalifikatsioonis on tänavusel hooajal kõige kiiremat minekut näidanud Massa ning seekord uskus tema võitu 43 ennustajat, kuid kolm lisapunkti teenisid hoopis need 15 vormelihuvilist, kes panustasid Hamiltoni peale. Ajasõidu võitu pakkus 17 ennustajat veel Räikkönenile, 4 Kubicale ja 1 Heidfeldile.

Kuna etapi lõppjärjestus kujunes väga omapäraseks, siis oli üldine punktisaak väga kesine ning enamik teenis 3–5 punkti. Etapp kujunes väga edukaks aga ennustusvõistluse kahe esimese, Aarend Tõru ja Edit Annusveri jaoks, kes kogusid vastavalt 10 ja 9 punkti.

Teise etapivõidu teeninud Aarend Tõrul palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200. Samuti palume ühendust võtta nendel võitjatel, kes ei ole seni oma auhinda veel ära vormistanud.

Järgmine võidukihutamine toimub juba eeloleval nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas ennustada pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja. Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi. See tähendab, et 20. juuniks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818 Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee . Meie ennustusvõistluse tulemusi saab vaadata ka Oma Saare veebilehelt.

Vormel 1 ennustusvõistluse tulemused peale 7. etappi:

Aarend Tõru ja Edit Annusver 86 punkti; Kaarel Traumann 79; Liina Jõgi ja M.Saar 77; Ahti Lepp, Heino Tammeaid, Toomas Heero ja Helve Pihl 76; Karel Keeroja ja Leino Kallas 75; Peeter Luks, Külli Tõru ja Markus Saaremäe 74; Taavi Liblik, Kaido
Saaremäe ja K.Kalm 73; Keio Altmäe, Sirje Jõgi, Lemmi Heero, Kaido Maripuu, Marek Truu ja Allan Valling 72; Oona Koplimäe, Ardi Traumann, Priit Pihler, R.Saar, Margus Truu ja Kristjan Vaher 71; Rein Altmäe, Jaan Jõgi, Mati Heero, Marleen Karelson ja Urmas Vaher 70; Kaarel, Hannes Kallas, Mait Mäe ja Sven Lepik 69; Raimond Ellik, Jüri Kaju, Raivo Nurja, Karl ja Guido 68; Aivar Vann, Jaanus Kallas ja Kristiina Kallas 67; A.Lepp ja Margus Õunpuu 66; Jako Jõgi, Kaimo, Kaljo Koppel ja M.Lepp 65; Marek Kalmus ja Kairi Kasemaa 64; Markkus Erin-Uussaar, Mihkel Lember, Taavo Tamm, Martin Aavik, Taivo Koppel ja L.Mägi 63; Kaja Kasemaa 62; Valdur Kaasik, Maarika Õunpuu, Aivar Laht ja Andrus Laht 61; Liia, Senta Koplimäe, Margus Kallaste ja Silver Sepp 60; Ain Koplimäe, Alar Erin-Uussaar ja K.Mägi 59; M.Kalm, M.Pukk ja Margus Kasela 57; Janis Kaasik 56; Argo Kasela ja Marek Kaasik 55; K.Aavik ja Aivar Lõhmus 51; Eigo Alas 50; M.Niit 46; Liina Malk 45; Marek Kask ja Raivo Keskküla 43; Mihkel Põld ja Kajar Sepp 42; Tõnu 39 ja Kalle Saare 37 punktiga.

Print Friendly, PDF & Email