Surnuaiast leiti kassipojad

Surnuaiast leiti kassipojad

SURNUAEDA SUREMA: Need abitud pisikesed olevused oli eile keegi väga kole inimene maha jätnud Kudjape kalmistule.

Esmaspäeval avastasid Kudjape surnuaial lilli kastmas käinud inimesed kalmistu tööriistakuuri juurest väikesed rähmas silmadega kassipojad.

“Läksin kastekannu võtma ja siis nägin,” rääkis naine, kes oli surnuaias kastmas, lisades, et kassipoegi märganud inimestest oli keegi juba läinud kassikestele süüa tooma, kuid kiisud olid nii väiksed, et ise süüa ei osanud. Ka olid kassipoegadel silmad haiged, ühel need rähmast täiesti kinni kleepunud.

“Need olid inimestega harjunud kassid,” arvas naine, kelle sõnul hakkasid kassid inimeste hääli kuuldes kohe neile järgi jooksma ning kui juurde jõudsid, üritasid mööda sääri üles ronida.

Esialgu viis kassid enda juurde läheduses elav naine, kes lubas loomakestele siiski uued kodud otsida, kuna tal on loomad juba olemas.
Helen Kuleša Saaremaa lemmikloomade turvakodust ütles, et turvakodule pakutakse kasse väga tihti ja neil ei ole lihtsalt kohta kuhu neid panna.

Kuleša sõnul ei saa nad ruumipuuduse tõttu uusi kasse turvakoju enne võtta, kui praegused asukad on endale uue kodu leidnud. “Neid ei viida nii palju ära, kui meile pakutakse,” ütles Kuleša nõutult ning lisas, et eelmisel nädalal leiti kassipojad Kudjape prügila juurest.

Print Friendly, PDF & Email