Kuressaare hooldekande sihtasutus hakkab otsima uut juhatuse esimeest (1)

Kuressaare hoolekande sihtasutuse nõukogu kolmapäeval toimunud erakorralisel koosolekul otsustati välja kuulutada sihtasutuse juhatuse esimehe konkurss, kuna juhatuse praeguse esimehe Katre Koidu viieaastane teenistusleping lõpeb 29. juulil.

Koit kinnitas Oma Saarele, et otsib uusi väljakutseid ning praegusele kohale enam ei kandideeri.

SA Kuressaare Hoolekanne nõukogu esimees Juhan Nemvalts märkis, et konkurss juhatuse esimehe leidmiseks ei ole mingil juhul tingitud vastuseisust pensionäride ühendusega. “Tegemist on viieaastase teenistuslepingu lõppemisega,” kinnitas Nemvalts, kelle sõnul on tal kahju, et Koit enam juhatuse etteotsa jääda ei soovi.

“Tegemist on just majanduspoolelt väga võimeka inimesega, kes on kogu struktuuri suutnud üles ehitada ja hästitoimivaks muuta,” kiitis Nemvalts. Koit lisas, et nüüd, kus asutus on heal järjel ning seal töötavad väga professionaalsed inimesed, on temal õige aeg teha midagi muud.

Kuressaare hoolekande nõukogu erakorralise koosoleku kutsus kokku nõukogu liige Laine Tarvis, kellele tegi muret päevakeskuse ja pensionäride ühenduse vahel tekkinud vastasseis.

“Olen linnakodaniku komisjoni esimees ja kui pensionäridest linnakodanikud on minu poole oma murega pöördunud, siis pean ka midagi ette võtma,” ütles Tarvis, kelle sõnul on ka töös eakatega olulisim oskus inimestega suhelda. “Kui seda oskust pole, siis tekivadki konfliktid,” sõnas Tarvis.

Print Friendly, PDF & Email