Lühidalt spordist

Tuule karika võitis Vanalinna kool
Tuule Grupi korraldatud neljaetapilise jalgpalliturniiri viimase osavõistluse ja kogu turniiri võitis Vanalinna kooli võistkond.

Kokkuvõttes edestasid Vanalinna kooli lapsed Leisi keskkooli ja Kuressaare gümnaasiumi. Kokku osales turniiril 15 kooli.

Turniiri vältel löödi kokku 355 väravat. Edukaim väravakütt oli Kuressaare põhikooli ründetäht Danel Tiirats, kes sahistas vastase väravavõrku kokku 38 korral, viimasel etapil koguni 15 korral. Selles edetabelis tõusis 29 tabamusega teiseks Maarek Suursaar Kuressaare Vanalinna koolist ja seda tänu viimasel etapil löödud 12 väravale.

Ka Cris Karlis Lepp Leisi keskkoolist sai viimasel etapil 12 korral “jala valgeks”, mis tähendas kokkuvõttes kolmanda koha jagamist Mario Sterniga üldarvestuses. Kokku lõi kumbki 28 väravat.

Parimaks väravavahiks tunnistati Enri Nurmik Vanalinna koolist.

Väga suur osakaal oli ka tüdrukutel. Kokku võttis turniirist osa 22 tüdrukut. See näitab, et ka tütarlaste seas on jalgpall populaarne. Parimaks tütarlapseks sel turniiril valiti Kristel Tikerperi Lümanda põhikooli II võistkonnast, mis suuremalt jaolt tütarlastest koosneski (10-st 7).

Kristo Õunapvõitis Kuldseeklil
Kristo Õunap võitis Tallinnas toimunud Kuldseekli regati klassis Optimist.
Kolmest alast – jooksmine, ujumine ja purjetamine – koosneval võistlusel olid teiste SMS-i purjetajate kohad järgmised: Hardo Niit 5., Rimo Timm 7., Gert Poopuu 11., Ardo Hansalu 13., Martin Õunap 14., Sander Puppart 19., Aleksander Muru 25. ja Johannes Muru 29. Kokku osales regatil 35 noort purjetajat.

Legendaarse Taavi Oru mälestuseks korraldatava võistluse kokkuvõttes oli SMS Kalevi purjespordikooli järel teine.

Marek Niit tegi 200 m avastardi
Saaremaa sprinter Marek Niit jooksis Tallinnas toimunud kergejõustikuõhtul 200 m ajaga 21,31 mis andis talle zimbabwelase Brian Dzingai järel teise koha. Tiidrek Nurme oli samal võistlusel 1500 m jooksus ajaga 3.45,75 seitsmes.

Teatejooksjad uuendasid rekordit
Nädalavahetusel Tartus toimunud Eesti teatejooksude meistrivõistlustel uuendas KJK Saare meeskond maakonna 4×400 m teatejooksu rekordit ning võitis kuldmedali.

Saarlaste võistkond, kuhu kuuluvad Madis Kallas, Priit Järveots, Raigo Saar ja Sander Sooäär, läbis võistlusmaa 3.21,79-ga. Teise koha saanud TÜ ASK aeg oli 3.22,76 ja kolmandaks tuli Tartu SS Kalev 3.22,93-ga. Kokku jooksis Tartus seitse klubi.

Print Friendly, PDF & Email