F1 ennustusvõistluses punktivahed minimaalsed

Oma Saare vormel 1 ennustusvõistluse kuue etapi jooksul on võidurõõmu tunda saanud mitmed ennustajad ja edetabeli eesotsas on pidevalt toimunud muutused. Viimase osavõistluse järel asus edetabeli etteotsa Edit Annusver, kuid vahed liidri ja jälitajate vahel on väikesed.

Märgades oludes sõidetud vormel 1 Monaco GP oli arvatavasti tänavuse hooaja kõige huvitavam võistlus, kuna sündmusterohke sõit pakkus pinget stardist finišijooneni. Keerulistes oludes suutis oma masinaga kõige paremini toime tulla Hamilton, kellele oli tasuks esikoht.

Järjekordse südika sõidu tegi poolakas Kubica, kes suutis tõrjuda kõik Massa möödasõidu katsed ning hõivas ise pjedestaali teise astme brasiillase ees. Neljandana lõpetas Webber, viies-kuues olid Vettel ja Barrichello. Meeskondlikus arvestuses võttis etapil kindla esikoha McLaren, kellele järgnesid BMW Sauber, Ferrari, Red Bull, Toro Rosso ja Honda.

Kvalifikatsioonis kiireimat aega näidanud Massa tõi kolm lisapunkti 30 ennustajale. Ajasõidu võitu pakkus veel 29 ennustajat Hamiltonile, 21 Räikkönenile, 5 Kubicale ja 2 Kovalainenile.

Monaco etapp on alati ennustajatele kõva pähkel, kuna seal kipub olema natuke teistsugune lõppjärjestus kui tavaliselt. Nii ka seekord, sest enamik ei saa suure punktisaagi üle eriti hõisata. Etapi võitis 17 punktiga K. Kalm, kellel palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200.

Järgmine võidukihutamine toimub juba eeloleval nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas ennustada pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja. Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi.

See tähendab, et 6. juuniks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818 Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee . Meie ennustusvõistluse tulemusi saab vaadata ka Oma Saare veebilehelt.

Tulemused pärast 6 etappi:
Edit Annusver 77 punkti; Aarend Tõru 76; Helve Pihl 75; Toomas Heero, Heino Tammeaid ja Kaarel Traumann 74; Ahti Lepp, M. Saar ja Leino Kallas 73; Karel Keeroja, Liina Jõgi, Külli Tõru ja Markus Saaremäe 72; Sirje Jõgi 71; Ardi Traumann, Priit Pihler, K. Kalm ja Kaido Saaremäe 70; Rein Altmäe, Peeter Luks, Jaan Jõgi, Kaarel, Marek Truu ja Allan Valling 69; Taavi Liblik, Mati Heero, Marleen Karelson, Margus Truu ja Kristjan Vaher 68; Keio Altmäe, Lemmi Heero, Kaido Maripuu, R. Saar ja Hannes Kallas 67; Oona Koplimäe, Raimond Ellik, Jüri Kaju, Urmas Vaher, Guido ja Mait Mäe 66; Aivar Vann, Raivo Nurja, Karl ja Kristiina Kallas 65; Sven Lepik 64; Markkus Erin-Uussaar, Mihkel Lember, Jaanus Kallas, Kaimo ja Kaljo Koppel 63; Margus Õunpuu 62; Jako Jõgi, Martin Aavik, A. Lepp, Marek Kalmus ja Kairi Kasemaa 61; Valdur Kaasik, Taivo Koppel ja M. Lepp 60; Alar Erin-Uussaar, L. Mägi, Kaja Kasemaa ja Aivar Laht 59; Senta Koplimäe, Taavo Tamm, Maarika Õunpuu ja Andrus Laht 58; Margus Kallaste 57; K. Mägi 56; Silver Sepp ja Margus Kasela 55; Ain Koplimäe, M. Kalm, Janis Kaasik ja M. Pukk 54; Marek Kaasik ja Argo Kasela 53; Liia 51; Aivar Lõhmus 49; K. Aavik 48; Eigo Alas 47; M. Niit 44; Liina Malk ja Marek Kask 43; Kajar Sepp ja Mihkel Põld 42; Raivo Kesküla 40; Tõnu 39 ja Kalle Saare 37.

Print Friendly, PDF & Email