Krimi: Politsei palub abi tagaotsitava leidmiseks

Krimi: Politsei palub abi tagaotsitava leidmiseks

 

Lääne PP Haapsalu politseijaoskonna Hiiumaa konstaablijaoskond teatas, et Vahur Puul (sünd 1966, fotol) hoiab kõrvale Tallinna ringkonnakohtu 2007. a kohtuotsuse täitmisest. Mehe viimane teadaolev elukoht on Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnu maakond.

Kõigil, kes teavad tagaotsitava asukohta või oskavad anda abistavat infot tema leidmiseks, palutakse ühendust võtta Hiiumaa konstaablijaoskonnaga numbritel 46 29 607, 46 29 610 või mobiiltelefonil 50 34 997 või politsei tasuta lühinumbril 110.

Mehelt varastati rahakott ja telefon. 2. juunil varastati Kuressaares Tallinna tänaval meesterahvalt rahakott dokumentide ja sularahaga ning mobiiltelefon. Kahju on selgitamisel. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Pihtlast varastati vanametalli. Maikuu jooksul on Pihtla vallas Kuusiku külast varastatud vanametalli. Kahju suurus on avaldaja hinnangul 3000 krooni.

Politsei on juhtunu uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.

* * *
2. juunil registreeriti politseis kaheksa väärtegu, neist kuus olid liiklusseaduse rikkumised. Seaduserikkujate hulgas oli üks juhtimisõiguseta juht ja kaks kiiruseületajat.

Print Friendly, PDF & Email