Petangis huvitav hooaja algus

Maakonna petangi karikavõistluste raames peetud kaks võistlust on andnud erinevad esikolmikud ning hetke liidri Ain Koplimäe seljataga on punktivahed väikesed ja teistel petankeritel on järgmisel etapil võimalus ise edetabeli etteotsa rühkida.

25. mail Kuressaares peetud petangi karikavõistluste teisel etapil asus võidu nimel heitlema 12 petangihuvilist, kes loositi kahte alagruppi.
Võistluspäeva lõpuks ei suutnud kaotust keegi vältida ning enne viimast vooru oli võiduvõimalus veel mitmel petankeril.

See fakt kinnitas, et kõik heitlused olid tasavägised ja võitjat enne mängu algust oli raske ennustada.

Mõlemas alagrupis kogusid mitu mängijat võrdse arvu võite ning edasipääsejad selgusid omavaheliste mängude tulemuste järgi.

Finaalis suutis oma võimalused paremini ära kasutada Marko Kolk, kes alistas tulemusega 13 : 7 Tarvo Pihlase. Kolmanda koha mängus ei
suutnud terve turniiri häid viskeid sooritanud Tõnu Munk enam oma seeriat jätkata ning pidi alla vanduma Meelis Vaherile skooriga 13 : 6.

Nädal varem Kiratsi külaplatsil toimunud esimesel etapil oli esinelik järgmine: 1. Andi Kuivjõgi, 2. Ain Koplimäe, 3.Urmo Auväärt ja 4. Enno Kermik.

Punktivahed väikesed

Kahe etapi kokkuvõttes juhib karikavõistlusi 119 punktiga Ain Koplimäe, kelle selja taga asuvad võrdselt 100 punktiga Andi Kuivjõgi ja Marko Kolk, kes omavad kumbki ühte etapivõitu.

Nelja punktiga kaotab eesolijatele Urmo Auväärt, kellele järgnevad Meelis Vaher 90 ja Tõnu Munk 86 punktiga. Ülejäänud võistlejatel on punkte vähem.
Kuna juhendi kohaselt käheb igal mängijal läheb seitsmest etapist arvesse viie parema tulemused, siis on veel kõigil võimalus oma kohta parandada.
Kolmas etapp toimub 29. juunil Kõrkkülas ning siis on mänguviisiks tulistamine.

Kaur Sirel

Print Friendly, PDF & Email