Ühispanga endistes ruumides Kuressaares avatakse kohvik (6)

Juuni alguses kavatseb Spring Cafe OÜ Kuressaare kesklinnas Ühispanga endistes ruumides Kauba tänav 2 avada lounge-kohviku Chameleon.
Spring Cafe OÜ esindaja Gete Olop ütles Oma Saarele, et praegu käivad veel ettevalmistööd ja uue kohviku avamiseni tahavad nad jõuda umbes 10. juuni paiku.

“Linnavalitsusele oleme taotluse kasutamisloa saamiseks juba esitanud,” rääkis Olop, “ja ma loodan, et ka terviskaitsetalitus meile peagi kohviku avamiseks vajaliku tunnustuse annab.”

Chameleon on planeeritud n-ö lounge-tüüpi kohvikuna (ingl k sõnast lounge – lamasklema, puhkama, lesima, vedelema, looderdama – toim), milliseid Kuressaare kesklinnas seni veel pole.

“See tähendab, et kohvikus on mugavad ja pehmed diivanid,” selgitas Gete Olop, kelle sõnul võib sellist tüüpi kohvikuid praegu leida vaid Kuressaare spaades.

Suvehooajal, kui kohviku ees on avatud ka väliterrass, võib Chameleon teenindada korraga kuni 100 klienti, talvel aga kuni 50 külastajat.
Küsimusele, mida uut on kohvikugurmaanidele kavas pakkuda, vastas Gete Olop: “Kõige selle kallal me veel töötame, kuid praegu võin öelda nii palju, et väga rikkalik tuleb meil kindlasti kokteilide valik ja seda nii alkoholivabade kui ka alkohoolsete kokteilide osas.”

Lisaks pakutakse uues kohvikus ka päevaroogasid, rikkalikus valikus salateid, omaniku sõnul on menüüs kindlasti ka üllatusi.

Gete Olop prognoosis, et külastajaid Kuressaare linnas uue kohviku jaoks jagub. “Vähemalt suvehooajal kavatseme Chameleoni hoida avatud kuni südaööni ja miks mitte ka kauem, kui nõudlust on,” märkis ta.

Esialgsete kavade kohaselt hakkab uues kohvikus töötama umbes kümme teenindajat.

Spring Cafe OÜ omanikele kuulub ka Kuressaares Uuel tänaval tegutsev Õuemaja kohvik.

Kohalikes ajalehtedes on varem kirjutatud, et alanud turismihooajal peaks Kuressaare kesklinnas avatama 11 välikohvikut.

2006. aastal ostis Kauba tänav 2 maja OÜ Liverston Invest, kellelt Spring Cafe OÜ kõnealuses hoones ruume rendib. Kahekorruselise hoone esimesel korrusel on pinda 180 m2, teisel korrusel 150 m2.

Print Friendly, PDF & Email