Vormel 1 ennustusvõistlusel vahetus taas liider

Oma Saare vormel 1 ennustusvõistlusel pärast nelja osavõistlust liidriks tõusnud Aarend Tõrul Türgi GP tulemuste äraarvamine nii hästi ei läinud ning selle kasutas kohe ära Heino Tammeaid, kes asus ühe enampunktiga edetabelit juhtima.

Maailmameistrivõistluste viiendal etapil näitas kõige kiiremat minekut Massa, kes võitis kolmanda järjestikuse Türgi GP. Brasiillane sai Istanbuli ringrajal 2006. aastal oma elu esimese esikoha ning triumfeeris samal rajal ka aasta hiljem.

Liidri selja taga poodiumi ülejäänud kohtade pärast tulise lahingu maha pidanud pilootidest suutis lõpuks finišijoone teisena ületada Hamilton ning kolmanda kohaga pidi seekord leppima Räikkönen. Esikolmikule järgnesid Kubica, Heidfeld ja Alonso.

Meeskondlikus arvestuses sai kindla esikoha Ferrari, kellele järgnesid BMW Sauber, McLaren, Renault, Red Bull ja Williams.

Kvalifikatsioonis kiireimat ringiaega näidanud Massale oli panustanud 33 ennustajat, kes kõik teenisid kolm lisapunkti. Ajasõidu võitu pakkus veel 27 ennustajat Räikkönenile, 17 Hamiltonile, 3 Kubicale, 2 Kovalainenile ja 1 Heidfeldile.

Ainult punkt täistabamusest jäi seekord puudu Leino Kallasel, kes eksis ainult ühe koha ennustamisega, pakkudes neljanda koha saanud Kubicat kolmandaks. Ülejäänud asjad läksid tal kõik täppi ning 20 punkti andsid talle etapil esikoha. Võitjal palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200 või tulla ise toimetusse. Samuti palume kontakteeruda ka eelmiste etappide võitjatel, kes ei ole seni tellimust vormistanud.

Järgmine võidukihutamine toimub juba eeloleval nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas ennustada pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja.

Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi. See tähendab, et 23. maiks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818 Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee .

Ennustusvõistluse tulemused pärast 5. etappi:

Heino Tammeaid 66 punkti; Aarend Tõru 65; Helve Pihl ja Edit Annusver 64; Ahti Lepp, Sirje Jõgi, Kaarel Traumann, Külli Tõru ja Leino Kallas 63; Liina Jõgi 62; Peeter Luks, Toomas Heero ja Markus Saaremäe 61; Karel Keeroja ja Priit Pihler 60; Keio Altmäe, Rein Altmäe, Jaan Jõgi, Ardi Traumann ja M. Saar 59; Aivar Vann, Mati Heero, Marleen Karelson ja Kaido Saaremäe 58; Kaido Maripuu, Raivo Nurja, Kristjan Vaher ja Hannes Kallas 57; Raimond Ellik, Kaarel, Lemmi Heero, Jüri Kaju, Marek Truu, Margus Truu ja Allan Valling 56; Oona Koplimäe, Taavi Liblik, Guido ja Mait Mäe 55; R. Saar, Urmas Vaher, Karl ja Kristiina Kallas 54; Mihkel Lember, Kaimo, K. Kalm ja Martin Aavik 53; Markkus Erin-Uussaar 52; Ain Koplimäe, Jako Jõgi ja Taavo Tamm 51; Alar Erin-Uussaar, Jaanus Kallas ja Kairi Kasemaa 50; Valdur Kaasik, Kaljo Koppel, Sven Lepik ja Aivar Laht 49; A. Lepp, Marek Kalmus, Margus Õunpuu ja Andrus Laht 48; Senta Koplimäe, Taivo Koppel, M. Lepp, L. Mägi ja Kaja Kasemaa 47; Maarika Õunpuu 46; K. Mägi 45; M. Kalm 44; Margus Kasela 43; Margus Kallaste ja Janis Kaasik 42; Silver Sepp 41; Marek Kaasik, M. Pukk ja Argo Kasela 40; Tõnu 39; Kalle Saare, Liia ja K. Aavik 37; Eigo Alas ja Aivar Lõhmus 36; Marek Kask 35; Kajar Sepp 34; Liina Malk 33; Mihkel Põld ja Raivo Keskküla 32 ja M. Niit 30.

Print Friendly, PDF & Email