Margus Männik lahkub GoBus’ist ja võtab lapsepuhkuse (4)

Saaremaa bussiliinivõrku teenindava AS-i GoBus juhatuse liige Margus Männik lahkub bussifirmast ning võtab kuni 2009. aasta sügiseni lapsepuhkuse.

“Ma tahan näha, kuidas mu laps kasvab, ma tahan talle rohkem aega pühendada, kui saaksin seda teha töö kõrvalt,” ütles 3. juunil ametist lahkuv Margus Männik. Kaks kuud tagasi sündinud tütar Linda kasvatamiseks võetud lapsepuhkus kestab kuni 25. septembrini 2009.

AS-i GoBus Saaremaa filiaali juhtimine jätkub Männiku sõnul vähemalt esialgu sisemiste reservide arvelt, peainseneri ja peadispetšeri senisest suurema kaasamisega. “Eks ma neid natuke konsulteerin, aga mitte palju. Ütleme, et telefoni ja meili teel,” lausus Männik.

Männiku sõnul oli bussiettevõttes oldud aeg väga huvitav ja andis ühistranspordi ümber lahvatanud pingeid arvestades juurde kõva kogemuse.

Naasmist bussiettevõttesse Margus Männik ei välistanud, kuid pidas seda vähetõenäoliseks. “Praegu ma igatahes tõmban joone alla ja see on minu enda soov,” lausus ta.

Männiku sõnul jätkub tal edaspidi tegevust lihaveisekasvatuse arendamisel, lisaks on mehel teisigi ettevõtmisi, millega pärast isapuhkuse lõppemist põhjalikumalt tegeleda.

Print Friendly, PDF & Email