Krimi: Kakeldi Kuressaares ja Kõljalas

3. mail oli kaklus Kuressaares Tallinna tänaval. Toimunu asjaolud on selgitamisel.
4. mail tekitati Pihtla vallas Kõljala külas Kaali teel kehavigastusi 39-aastasele mehele. Ka selle sündmuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Vargad on aktiviseerunud. 24. aprillil ajavahemikus kell 16–17 varastati Kuressaares Hariduse tänaval  naisterahva käekotist  digifotoaparaat Sony. Kahju on selgitamisel.
1. mail varastati Kaarma vallas Hakjala külast keskküttekatel, malmradiaatorid ja rauast veeboiler. Kahju on selgitamisel. Samal päeval viisid vargad Muhu vallas Simisti külast elektritööriistu. Kahju on selgitamisel.
2. mail visati katki Kuressaares Ringtee tänaval asuva asutuse aken ja varastati sularaha. Kahju on selgitamisel.

Korter pöörati segamini. 3. mail murti Kaarma vallas Aste alevikus Saare tänaval maha korteri uks ning paisati korteris asjad segamini. Sündmuse asjaolud on selgitamisel.

Purjus juht sai 20 päeva aresti. 2. mail kella 19.05 ajal peatas politsei Pihtla vallas ebakindla sõidustiiliga sõiduauto Mercedes Benz. Kontrollimisel selgus, et sõiduki juht, 30-aastane Mati juhtis mootorsõidukit, omamata vastava kategooria mootorsõiduki juhtimise õigust isikuna, kes on sõiduki juhtimiselt kõrvaldatud. Kohus rahuldas politsei taotluse täielikult ja määras Matile karistuseks 20 päeva aresti.

Print Friendly, PDF & Email