Flamingo kutsub enne jaani oma tantsijad kokku

Vahetult enne jaanipäeva toimub Club Privilege’is tantsuklubi Flamingo tantsijate kokkutulek.

“Konkreetset ajendit kokkusaamiseks ei olnud, aga kuna varem ei ole seda korraldatud, siis otsustasime nüüd selle läbi viia,” sõnas Liis Lakkur, kes on üks kolmest idee autoreist. Kokkusaamise mõttele tulid endised peotantsijad ja klubi Flamingo tantsulapsed Liis Lakkur, Liisa Laid ja Oliver Tiidus.

Kokkutulekule 21. juunil on kutsutud kõik klubi endised tantsijad, loomulikult on aukülaliste seas õpetajad Hilja ja Kaarel Kitt.

“Hiljuti oleks möödunud 25 aastat Flamingo tegevusest, aga me ise lõpetasime selle klubiga 2000. aastal,” rääkis Hilja Kitt.

Pärast klubi üleandmist teisele õpetajale tegutses Flamingo paar aastat edasi, praeguseks ei ole klubi nime enam Eesti võistlustantsu liidu registris. Täpset Flamingo laste arvu ei osanud Hilja Kitt öelda, küll aga arvas ta selle numbri olevat 450–500 ümber. Täpsema ülevaate klubi tegevusest annab raamat “Aeglane, kiire, kiire, aeglane”.

Kokkutulekul on kavas sõnavõtud, viie endise võistlustantsupaari esinemised ning Hilja ja Kaarel Kiti eestvedamisel näilise tantsutrenni läbiviimine, samuti vaadatakse slaide, vahendas Liis Lakkur.

Print Friendly, PDF & Email